Chakra meditatsioon ja tervendav jooga | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Chakra meditatsioon ja tervendav jooga

Ühtsuse Keskus kutsub Sind topeltprotsessile! Kavas on chakra meditatsioon ja tervendav jooga.

Chakra meditatsioon on iidne praktika, mida tänapäevalgi kasutatakse selleks, et tõsta nn. Kundalini energiat – inimese kehas paiknevat elu- ning arengujõudu. Kundalini tase inimese kehas määrab tema emotsionaalset, vaimset ja füüsilist seisundit. Ning inimese seisund ja energiatase määrab tema saavutusi välises maailmas.

Sa tead seda tunnet, kui tantsid oma lemmikloo saatel, kui näed mägesid esimest korda elus, kui Sinu südamesoov täitub – nendel hetkedel on Sinu Kundalini kõrgel. Kuid Kundalinit võib ka teadlikult tõsta selleks, et lennukalt ja elujõuliselt igapäevaselt elada. Just selleks on vajalik chakra meditatsioon, mis aktiveerib Sinu kehas paiknevaid energiakeskuseid ning tõstab Sinu elujõudu.

Chakra meditasioonile järgneb tervendav jooga. See ainulaadne harjutustik tervendab selgroogu ja selle tulemusena kogu organismi. Regulaarne praktika käivitab Sinus sügava enesetervendamise protsessi, mille tulemusena haigestunud või valulikud koed asenduvad uute, tervete kudedega.

Praktika viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles.

Viib läbi: Kalev Aiar, Ühtsuse Keskuse esimese taseme treener.

Toimumiskoht: Ühtsuse Keskus, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 24.04.2019 kell 18.15. Orienteeruvalt lõpp kl 21.00.

Osalustasu: 10 eur.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Inspireerivate ja elumuutvate kohtumisteni!
Ühtsuse Keskus

facebook.com/yhtsusekeskus
instagram.com/yhtsusekeskus

Kontakt: 5 100 463; onenessestonia@gmail.com