Esivanemate mälestamise periood ning olulised sündmused | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Esivanemate mälestamise periood ning olulised sündmused

September on väga oluline kuu. Nimelt on see suurepärane võimalus vabastada oma esivanemate hinged, väljendada neile tänu ning lugupidamist.

Sarvapitri Amavasya on eriline päev, mida peetakse kõikide esivaneate noorkuuks. See on oluline päev kõikidele hingedele, sõltumata nende surma kuupäevast. Sellele eelneb kahenädalane Pitru-Pakshi ehk esivanemate mälestamise periood.

Sina oled sinu esivanemad. Nende läbielamised, rõõmud, kogemused ja valu voolavad sinus tänases päevas. Kui sinu esivanemad on leidnud rahu, kaovad elust paljud takistused ja probleemid.

1) Seoses sellega soovitame 1.-17. septembril (kaasa arvatud viimane päev) pühendada iga päev 7 minutit palvele esivanemate vabastamise eest. Sulle sobivas vormis suhtle oma esivanematega, räägi neile kõrgemast valgusest, millega nad võivad ühineda, ning palu nende vabastamist.

2) 6. septembril soovitame võtta osa suguvõsa tervendamise protsessist, mille käigus toimub esivanemate vabastamine. Info SIIN.

3) 17. septembril, mis on aasta üks olulisemaid päevi esivanemate vabastamiseks, toimub keskuses, ja alternatiivina online, eriline protsess. Kell 18:15-21:00, kas kohapeal või Zoom lingi kaudu. Osalustasu on 15 eur/üksikosaleja ; 25 eur/perekond (-50% Õnne teekonnal või 3-päevasel osalenutele).

4) Lisaks on võimalik tellida Indiast PITRUSHANTI HOMA, mis on eriline tulerituaal selleks, et sinu suguvõsa hinged leiaksid rahu. Osalustasu on 198$. Tasumine kaardiga otselingi kaudu. Registreerimine kuni 11.09.2020.

Eelnev registreerimine üritustele (v.a. palve kodus) on kohustuslik! Registreerimiseks kirjuta info@kae.ee või helista 5 100 463.