Kasvu valem | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Kasvu valem

Nii nagu meie Universumit juhivad teatud füüsikaseadused, nii kehtivad ka elu puhul nähtamatud seadused, mis valitsevad seda, mida me kogeme. Üks nendest seadustest puudutab kasvu ja degradeerumist. Miski Universumis ei ole staatiline, ei ole elus ühtegi hetke, mil seisaksime paigal. Iga elukogemuse puhul on vaid kaks võimalust: kas kasvada või taandareneda. Sellisena on maailm loodud, et me võtame osa kogu Universumi arengust.

On väga oluline, et iga inimene, sõltumata vanusest, liiguks oma elus teadlikult pideva kasvu ja suurema heaolu suunas. Vastasel juhul on see otsetee kaosesse.

Käesoleva loengu raames käsitleme universaalset kasvu valemit, mida on jaganud Golden Age Movement’i asutaja Sri Bhagavan. Seda valemit on võimalik kasutada mistahes elu valdkonnas selleks, et liikuda teadlikult suurema heaolu suunas: suhete, tervise, edu ja finantside puhul ning ka vaimses kasvus. Kes on edu valemitega varem kokku puutunud – olge valmis üllatusteks!

Ühtlasi läbime praktikat ja meditatsiooni, mis aitavad iseendas suuremale selgusele jõuda.

Leong toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Viib läbi: Carolina Daineka, Ühtsuse Keskuse esimese taseme treener.

Toimumiskoht: Ühtsuse Keskus, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 23.11.2019 kell 9.00 – 13.00.

Osalustasu: 20 eur.
-50% soodustus kõikidele, kes on võtnud osa protsessist “Virgumise teekond” või “Õnne teekond”

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Kohtumiseni protsessil!
Ühtsuse Keskus
kae.ee

Kontakt: 5 100 463; onenessestonia@gmail.com

Kategooria: