Kõrgema valguse meditatsioon | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Kõrgema valguse meditatsioon

See on inimmõistuse loomuses – püüda kõike elus toimuvat lahti mõtestada. Tänu sellele funktsioonile oleme ka palju saavutanud. Ometigi on siiani asju, mis ei ole loogiliselt seletatavad või mõistusega hoomatavad. Kui paljud inimesed on läbi aegade esitanud küsimust: “Kas on siin elus midagi enamat?”

Kõrgema valguse meditatsioon on uus ja täiesti unikaalne vahend, mis, nagu reaktiivlennuk, ilma igasuguste sinu pingutusteta, viib sind mõistuse pidevast info töötlemisest kõrgemasse teadvuse seisundisse. See on teine tase, mis võimaldab sul näha elu justkui mõtetest kõrgemal plaanil.

Selle tulemusel:

– Sa hakkad tajuma end kui oluliselt laiemat olendit, kui see, kelleks oled ennast siiani pidanud;

– Hakkad tundma oluliselt suuremat vabadust ja sisemist vaikust;

– Sa ei pea teoretiseerima selle üle, kas elus on või ei ole midagi enamat kui see argipäevane reaalsus, vaid koged ise kõrgemaid seisundeid, mis on iga inimese jaoks kättesaadavad.

Tule vaata iseennast, oma elu ja seda maailma hoopis teiselt kõrguselt! Iga korraga kasvab läbija sisemine ilmaruum üha enam.

Viib läbi: Antonina Isajeva.

Toimumiskoht: Ühtsuse Keskus, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 18.06.2019 kell 18.15 – 20.15.

Osalustasu: 7 eur 

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Inspireerivate ja elumuutvate kohtumisteni!
Ühtsuse Keskus

facebook.com/yhtsusekeskus
instagram.com/yhtsusekeskus

Kontakt: 5 100 463; onenessestonia@gmail.com