LOOMINE: tervis | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

LOOMINE: tervis

Tule oma saatust looma!

LOOMINE on 3-tunnine kursus, mis toimub otseülekandega Indiast. See on eriline transformatsioonikursus, mis aitab Sul saada seda, mida Sina soovid. Ennekõike on fookuses meie materiaalsed vajadused nagu hea tervis, rikkus, edu ning suurepärased suhted. Iga kuu on erinev fookus ning Sinul on võimalik tulla selles valdkonnas oma soovi looma. 

Väga tihti on paraku nii, et kuigi me midagi oma elus tahame, meil kuidagi ei õnnestu seda saada. Teatud asjade saavutamine tuleb läbi raskuste või käib sootuks üle jõu. Vahel on nii, et meil ei jätku sisemist jõudu või järjekindlust soovitu suunas liikuda. Või meid painavad hirmud ja varasemad läbikukkumised, usu puudumine.

Asi on selles, et teatud soovide täitumise teel on takistuseks meie sisemaailmas toimuv – nimelt meie alateadlikud uskumused ja veendumused, mida me ei teadvusta ning mis võisid tekkida väga varajases eas. Need alateadlikud takistused on nagu nähtamatud trellid, mis meid ebaõnnestumiste lõksus hoiavad ning tekitavaid korduvaid ebameeldivaid olukordi seoses suhete, tervise, edu või rahaga.

Antud kursus ongi loodud selleks, et nendest alateadlikest mustritest vabaneda. Selleks kasutatakse õpetusi, vaatlust, võimsat meditatiivset protsessi ja iidseid mantraid. 


Aprilli taotlus on TERVIS.

Kursus toimub otseülekandega Indiast, inglise keeles eestikeelse sünkroontõlkega.
Toimumise aeg: 12.04.2023 kell 19.00-22.00.
Osalustasu: 40 eur.
Toimumise koht: online.
Registreerimine: kuni 6.04.2023. Registreerimiseks täida allolev vorm või kirjuta info@kae.ee