Sri Bhagavani sünnipäev ja maailma ühtsuse päev | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Sri Bhagavani sünnipäev ja maailma ühtsuse päev

Põnev on jälgida seda, kuidas tänapäeva teadus avastab üha rohkem seda, et mateeriat mõjutab teadvus. Targad ja müstikud teavad seda juba iidsetest aegadest.

Kõikide inimkonna probleemide aluses on illusoorne eraldatuse tunne: et inimene on eraldatud teisest inimesest, loodusest, Universumist. Süvatasandil aga oleme kõik üks. See eraldatuse illusioon tekitab erinevaid probleeme ja konflikte inimeste omavahelistes suhetes ning globaalselt inimkonnas: sõjad, vaesus, poliitilised probleemid, vägivald, korruptsioon ja ökoloogilised probleemid. Ainus tõeline lahendus kõikidele eelnimetatud probleemidele on ühtsuse seisund.

Kui inimene viibib oma teadvuses ühtsuse seisundis, on ta võimeline tulema jätkusuutlike lahenduste peale nii oma eraelus kui ka laiemas plaanis, mis ei too endaga kaasa uusi raskusi kellegi jaoks.

Selleks, et toimuks see evolutsioon inimese minapildis ja teadvuses, viiakse 7. märtsil Sri Bhagavani sünnipäeva puhul läbi maailma ühtsuse päev. See on sündmus, mil 10 miljonit initsieeritud inimest üle maailma tulevad kokku ja edastavad Deekshat (ärkamise energiat). See ei ole kollektiivse meditatsiooni sündmus, vaid Deeksha sündmus, mis mõjub inimeste teadvusele ja maakera magnetväljale tohutusuure lainena. Üritust jälgib ka mitu teadusinstituuti, kes mõõdavad meie ühise jõupingutuse mõju.

Selline sündmus leiab aset esimest korda. Isegi, kui Sa Deekshast midagi ei tea, saad Sa sellel märkimisväärsel sündmusel osaleda.

7. märtsil kell 14:30-15:30 (uksed lähevad kinni kell 14:25).
Kuldne Ajastu Eesti keskuses aadressil Paadi 14a-49, III korrus.
Osalemine annetuse alusel.

Ainult eelneval registreerimisel!

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Kontakt: 5 100 463; info@kae.ee