Online: Kõrgema valguse meditatsioon | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Online: Kõrgema valguse meditatsioon

Kõrgema valguse meditatsioon on võimas instrument, mis viib Sind tavapärasest seisundist kõrgemasse teadvuse seisundisse ilma igasuguse Sinupoolse pingutuseta.

Tavapärases teadvuse seisundis elades on mõistus pidevas infotöötlemise režiimis, Sul on palju uitmõtteid ning erinevad välised olukorrad käivitavad Sinus ebameeldivat emotsionaalset reaktsiooni hirmu, stressi, ärevuse, mitterahulolu, pettumuse, ebakindluse või viha näol. Negatiivsus on kahjuks hetkel kõige levinum ja kättesaadavam sisemine seisund.

On olemas ka kõrgemad teadvuse seisundid, milles koged rõõmu, sisemist vabadust, naudingut, rahu, julgust, tänutunnet ja pühalikkust elu suhtes. Ka sellised seisundid on inimestele kättesaadavad, kuid nendeni tõusmiseks vajame teadlikku pürgimist.

Madalas teadvuse seisundis hoiavad meid vanad solvumised, negatiivsed emotsionaalsed ja mentaalsed harjumused ning mingil määral elustiil. Kõrgema valguse meditatsiooni regulaarne praktiseerimine aitab Sul neid emotsionaalseid laenguid lahustada, asendada negatiivseid mentaalseid mustreid positiivsetega ning elada igapäevaselt suuremas õnnes, vabaduses ja rahulolus.

Kõlab hästi? Siis registreeru kõrgema valguse meditatsioonidele, mis toimuvad hetkel neljapäeviti online Zoomis.

Meditatsioon toimub nii eesti kui ka vene keeles Zoomi keskkonnas.

Viib läbi: Mari Semakin, Kuldne Ajastu Eesti juhtivtreener.

Toimumise aeg: neljapäeviti kell 20:30. Kestus ca 45min.

Osalustasu: 20 eur/ 5 korra eest.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämpsposti. Lingi saadame Sulle meilile!

Kontakt: 5 100 463; info@kae.ee