Õnne teekond | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Õnne teekond

Oled õiges kohas, kui soovid muudatusi oma ellu ja igapäevasesse meeleseisundisse. Kui soovid väljuda keskpärasusest ja kogeda elu avaramalt. Kui soovid “kõrgemaid seisundeid” tunda, mitte kõigest nende kohta kuulda või lugeda.

“Õnne teekond” on protsess, mis vabastab sind puntrast, mida loob “hääl peas” – see peatamatu mõtete vool, mis korrutab seda, mis teda häirib, tekitab hirmu ja hoiab korduvate probleemide ringis.

See ei ole tavaline kursus, kust saad juurde teadmisi, mille üle arutleda või soovitusi, mille järgi elada. “Õnne teekond” on protsess – rännak iseendasse, rännak teadvusse. See on Sinu võimalus:

• Tutvuda isiklike “tõrgetega süsteemis”, mis põhjustavad erinevaid kannatusi ja korduvaid probleeme Sinu elus

Selle protsessi käigus toimub hüppeline nihe teadvuses, mille tulemusel Sa virgud:
• Suuremale eneseteadlikkusele
• Tingimusteta õnnele ja sisemisele vaikusele
• Tänutundele

See on elu väljaspool kannatusi ja hirmu. Võimalus lahendada senilahendamatuid korduvaid probleeme, ületada takistusi ja luua soovitud elu teadlikult.

Protsess toimub otseülekandena Indiast, Nemamist. Protsessil on eestikeelne ja venekeelne järeltõlge.

Sellel kursusel virgub iga osaleja

“Õnne teekond” ei ole tavaline kursus, kus edastatakse teadmisi. See on protsess, mille käigus toimub hüppeline teadvuse kasv ehk virgumine või ärkamine. Kursust viivad läbi väga kõrges teadvuse seisundis viibivad inimesed, kelle seisund laieneb eranditult kõikidele osalejatele.

Praegusel ajastul ei ole virgumine enam eksklusiivne. Kui varasemalt virgusid vaid üksikud, siis tänapäeval on inimkonna jaoks on avanenud uus teadvuse mõõde, mis on kättesaadav absoluutselt igaühe jaoks. Virgumine on lihtne. Eestis on juba väga palju virgunuid. Kõik, mida on virgumiseks tarvis, on osalemine. Protsess toimub osalejaga iseenesest.

Mis on virgumine?

Virgumine on evolutsioon teadvuses. Kunagi teadusulme, tänapäeval teaduslik reaalsus, et meie ajul on olemas tohutult suur arenemata potentsiaal. Meie ajus on olemas piirkonnad, mis vastutavad nn kõrgemate seisundite eest, mida iidsed nimetasid virgunud või valgustunud seisunditeks. Selleks, et virguda, peab neid piirkondi aktiveerima.

Lihtsas inimkeeles võrdub virgumine õnnega. Tõelise õnnega, mida otsib igaüks, sõltumata soost, vanusest või kultuurilisest taustast. See on tegelikult iga inimolendi baasvajadus ning soov. Kuid teadmata, kust seda õnne leida, otsitakse seda suhetes, töös, rahas või naudingutes. Siis pettutakse ühes või teises ning proovitakse jälle midagi uut. Psühholoogiline ning emotsionaalne kannatus aga ei kao.

Tänapäeva teaduslikud uuringud kinnitavad, et inimese stressi, ärevust ja üldist emotsionaalset nördimust põhjustab meie iidne ajupiirkond, mis vastutab alateadvuse eest. Teadlased nimetavad seda “ahvimõistuseks”, mis toodab vahetpidamata uitmõtteid ning peab pidevat võitlust ellujäämise nimel. Selle piirkonna liigne aktiivsus on nii emotsionaalsete kui ka reaalsete materiaalsete probleemide aluseks. Ärevuses, hirmus, vihas, mitterahulolus või solvumises elav inimene ei ole võimeline looma enda jaoks terviklikku ja harmoonilist reaalsust (suhteid, karjääri, olema terve) – sellist elu nagu ta tegelikult soovib.

Virgumine on nihe teadvuses, mille käigus toimub ühendus sinu tõelise Minaga ning eraldumine egost, mis loob sinu kannatusi. See ei ole ajutine hea tunne, mis tekib pärast teatud praktikate läbimist, vaid püsiv muudatus, mis hakkab järjepidevalt arenema ning avanema.

Virgumine on sisemine rõõm ja vabadus, mis ei sõltu millestki või kellestki. See on pingutamata teadlikkus ja selgus oma sisemaailmas. See on külluse ja tänutunde teadvus. See on vabanemine kannatusest. See on pidev edasiliikumine, kaugenemine vanadest piirangutest ja dogmadest, mis lõhuvad sinu elu.

Virgumine saab juhtuda erineval moel. Mõnede inimestega on see juhtunud spontaanselt – toimub vajalik protsess ja inimene virgub. Kuid suurem osa elab terve elu, olles alateadvuse poolt juhitud. See ei ole enam tänapäeval kohustuslik. Sri Bhagavan ja paljud teised ütlevad, et inimkond on virgumiseks valmis. Üks väike tõuge ja toimub hüppeline nihe teadvuses.

Osalejate tagasiside

“Ma olen südamest tänulik võimaluse eest sellel kursusel osaleda. See on tõesti SEISUND, millesse mind tõstetud on. Ma kogen tänulikkust, tundlikkust ning sügavat rahu ja õnnetunnet.” –Lilian

“Ma enda kohta väga palju ei oskagi öelda, sest neid vanu asju mis ära läinud on lihtsalt ei mäleta enam. Aga kõrvalt teisi inimesi vaadates on muutused silmnähtavad – kasvõi nende kahe viimase 1-päevase ürituse vahel. Üks naine, kes meiega koos lõunalauas istus esimesel üritusel nägi välja tookord umbes nagu keskmist eestlast ette kujutatakse – pigem morni ilmega, ei naerata jne. Nüüd kuu aega hiljem oli nagu teine inimene, lausa säras. Ja selliseid muutusi olen ma nüüd juba palju näinud. Tegelikult mul enda osas on vist ka midagi sarnast. Varem ma võisin mingi viha või solvumisega päevi või lausa nädalaid ringi käia, nüüd on need aga tavaliselt poole tunniga läinud. Palju kergem on, kui ei pea sellist koormat kaasas tassima.” –Andres

“Siiralt soovitan! See päriselt muudab elu ja toob rõõmu ja mitte paariks päevaks, vaid igaveseks!” –Antonina

“Suured tänud veelkord teisipäevase ürituse eest! Meeles on see, et esmane vau! oli hommikul  kell 9 kui märkasin, et juba tunni ajaga olen nii palju sellelt seminarilt saanud! Mõnel  koolitusel võib konspekteerida kaustikutäie materjali kokku, lihtsalt teooriat, sellel seminaril aga tundsin, kuidas sellest vähesest jutust tuli nii palju taipamist minust endast seestpoolt. Kuidagi nagu kõik see, mida teadsin varemgi, imbus kusagile palju sügavamale. Tundsin, kuidas teadmiste kõrval kohe ka kehas protsessid töötasid. Päeva lõpus majast väljudes oli enesetunne kerge ja pilk nii selge. Ei saa kahelda, kas see kursus muutusi  kaasa tõi, sest see oli ka füüsiliselt tunnetatava ja märgatav!” –Marika

“Soovin teid kõiki veel korra tänada organiseerimast. See on väga imeline, et on keegi kes tegeleb teadlikult selle praktikaga. Teie usk selle toimimisse paneb ka meid uskuma, et imed juhtuvad. Ja me saame ja võime elada õnnelikkku elu. Järjekordselt tundsin kui võimas on see, kui on palju inimesi koos. See on väga toetav ja innustav ja aitab kergemini teha neid praktikaid. Teineteise toetamine on tuntav ja see julgustab edasi liikuma õnnelikuma elu poole. Isiklikult tunnen, et justkui alustalad sätitakse uueks, et vundament on olnud vale. Ma nagu ei uskunudki, et õnnelikult on võimalik elada aga nüüd näen kui palju õnne on minu ümber ja minu sees. Kahjuks ma  seda ma varem üldse ei märganud.” –Helen

Visionäärid ürituse taga, korraldajad ning läbiviijad

Protsessi initsieerisid Oneness University ning Golden Age Movementi asutajad Sri Amma ja Sri Bhagavan.

Sri Amma ja Sri Bhagavan on abielupaar, kelle elutöö ja ainus eesmärk on vabastada inimkond kannatustest. Nad on valgustunud olendid, kes on võimelised edastama oma seisundit teistele. Tänu Sri Amma ja Bhagavani protsessidele ning õpetustele on miljonid virgunud üle maailma, sh. Eestist.

Protsessi viivad läbi Sri Amma ja Sri Bhagavani õpilased otseülekandena Indiast, Nemamist. Üritust korraldavad Eesti Ühtsuse Keskuse treenerid  eesotsas Mari Semakiniga, kes on Ühtsuse Keskuse asutaja ning kõrgema astme treener.

Press

Telegrami aritkkel: Sri Bhagavan: Mis vahe on virgumisel ja valgustumisel?
Telegrami artikkel: Sri Bhagavan: Ei ole kasu “Ma olen maailma kõige edukam inimene” korrutamisest
Intervjuu Ühtsuse Keskuse asutaja Mari Semakiniga Tallinna TV saates “Puuduta mind”
Telegrami artikkel: Sri Bhagavan: Me ei pea kannatama
Telegrami intervjuu Mari Semakiniga: Iga haigus on sõnum sulle, et midagi olulist on jäänud kahe silma vahele
Õhtulehe artikkel: Sri Bhagavan: valgustumisega kaovad kõik rahvused, meist saab üks pere

Protsessi ülesehitus

Päeva käigus toimub ettevalmistus protsessiks ning virgumise protsess. Edastatakse vajalikke teadmisi selleks, et teadvustada teatud olulisi aspekte oma loomuse kohta. Toimuvad vaatlused ning meditatsioonid. Protsessi kulminatsioon on virgumise protsess.

Korralduslik informatsioon

  • Protsess toimub Tallinnas 10. novembril 2019 Tallinna Õpetajate Majas Magistri saalis (Raekoja plats 14).
  • Orienteeruv protsessi kestus 8.30-19.30. Tuleb arvestada kogu päevaga.
  • Kursus toimub online formaadis, otseülekandena Indiast.
  • Kursus toimub inglise keeles. On eestikeelne ning venekeelne järeltõlge.
  • Protsessi hinnas on lõuna ja kaks kohvipausi.

Registreerimine ja kursuse maksumus

Kohtade arv on piiratud! Osalemiseks palun täida registreerimisvorm alloleval lingil:
https://forms.gle/gcxBPcQymR7NAyhc8

Võtame Sinuga ühendust.

Protsessi maksumus:
130 € 
* Hind sisaldab osalust kursusel, tõlkevastuvõtjat, lõunat ning 2 kohvipausi.

Soodustused:
Kordjatele soodushind
 99   (sisaldab samuti lõunat ja kohvipause).
Kõikidele kursusel osalenutele kehtib soodustus -50% kõikidele protsessidele, mis toimuvad Ühtsuse Keskuses (v.a. suurüritused).

Juhime tähelepanu sellele, et osalemiseks tuleb tasuda ettemaks vähemalt 50% ulatuses Ühtsuse Keskuse arveldusarvele. Makse laekumine kinnitab osaluse.

MTÜ Ühtsuse Keskus
AS LHV Pank
IBAN: EE597700771003057415

Kontakt

Kõikide küsimustega palun pöörduge Ühtsuse meeskonna poole
E-post: onenessestonia@gmail.com
Telefon: 5 100 463

Üritust korraldab MTÜ Ühtsuse Keskus
kae.ee