Õnne teekond (online) | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Õnne teekond (online)

Oled õiges kohas, kui soovid muudatusi oma ellu ja igapäevasesse meeleseisundisse. Kui soovid väljuda keskpärasusest ja kogeda elu avaramalt. Kui soovid “kõrgemaid seisundeid” tunda, mitte kõigest nende kohta kuulda või lugeda.

“Õnne teekond” on protsess, mis järk-järgult vabastab sind puntrast, mida loob “hääl peas” – see peatamatu mõtete vool, mis korrutab seda, mis teda häirib, tekitab hirmu ja hoiab korduvate probleemide ringis.

See ei ole tavaline kursus, kust saad juurde teadmisi, mille üle arutleda või soovitusi, mille järgi elada. “Õnne teekond” on protsess – rännak iseendasse, rännak teadvusse. See on Sinu võimalus tutvuda isiklike “tõrgetega süsteemis”, mis põhjustavad erinevaid kannatusi ja korduvaid probleeme Sinu elus ning alustada ego ahelatest vabanemise teekonda.

Protsess toimub otseülekandena Indiast, Nemamist. Protsessil on eestikeelne ja venekeelne järeltõlge.

Mis siis täpsemalt toimub?

Kursuse käigus vaadeldakse 7 aspekti, mis hoiavad meid ego vangistuses ning loovad kannatusi. Iga kursuse käigus toimub vähemalt ühe aspekti teadvustamine ning vabanemine. Kursuse läbimisel tõuseb oluliselt iga osaleja teadvuse tase. See ei tähenda kõikide negatiivsete emotsioonide kadumist, vaid pigem oluliselt kõrgemat teadlikkust oma sisemaailmas toimuvast, mis võimaldab hakata nägema ja vabanema alateadlikest mustritest, mis tegelikult juhivad elu.

Iga vabanemine toob Sind lähemale sisemisele rõõmule ja vabadusele, mis ei sõltu millestki või kellestki.

  • See on pingutamata teadlikkus ja selgus oma sisemaailmas.
  • See on külluse ja tänutunde teadvus.
  • See on vabanemine kannatusest.

Virgumine on pidev edasiliikumine, kaugenemine vanadest piirangutest ja dogmadest, mis lõhuvad Sinu elu.

Osalejate tagasiside

“Ma olen südamest tänulik võimaluse eest sellel kursusel osaleda. See on tõesti SEISUND, millesse mind tõstetud on. Ma kogen tänulikkust, tundlikkust ning sügavat rahu ja õnnetunnet.” –Lilian

“Ma enda kohta väga palju ei oskagi öelda, sest neid vanu asju mis ära läinud on lihtsalt ei mäleta enam. Aga kõrvalt teisi inimesi vaadates on muutused silmnähtavad – kasvõi nende kahe viimase 1-päevase ürituse vahel. Üks naine, kes meiega koos lõunalauas istus esimesel üritusel nägi välja tookord umbes nagu keskmist eestlast ette kujutatakse – pigem morni ilmega, ei naerata jne. Nüüd kuu aega hiljem oli nagu teine inimene, lausa säras. Ja selliseid muutusi olen ma nüüd juba palju näinud. Tegelikult mul enda osas on vist ka midagi sarnast. Varem ma võisin mingi viha või solvumisega päevi või lausa nädalaid ringi käia, nüüd on need aga tavaliselt poole tunniga läinud. Palju kergem on, kui ei pea sellist koormat kaasas tassima.” –Andres

“Siiralt soovitan! See päriselt muudab elu ja toob rõõmu ja mitte paariks päevaks, vaid igaveseks!” –Antonina

Visionäärid ürituse taga, korraldajad ning läbiviijad

Protsessi initsieerisid Oneness University ning Golden Age Movementi asutajad ja vaimsed õpetajad Sri Amma ja Sri Bhagavan.

Sri Amma ja Sri Bhagavan on abielupaar, kelle elutöö ja ainus eesmärk on vabastada inimkond kannatustest. Nad on valgustunud olendid, kes on võimelised edastama oma seisundit teistele. Tänu Sri Amma ja Bhagavani protsessidele ning õpetustele on miljonid virgunud üle maailma, sh. Eestist.

Protsessi viivad läbi Sri Amma ja Sri Bhagavani õpilased otseülekandena Indiast, Nemamist.

Protsessi ülesehitus

Päeva käigus vaadeldakse 7 inimmõistuse aspekti, mis hoiavad sind ego lõksus, loovad kannatusi ning takistavad õnnelik olemist. Toimuvad vaatlused ja meditatsioonid. Võimsa energia abil tõstetakse sinu teadvuse taset, mille tulemusel toimub virgumise protsess. Iga protsessiga avaneb üks seitsmest aspektist ning toimub vabanemine selle ahelatest.

Korralduslik informatsioon

  • Protsess toimub 25. mail 2020 online Zoom.com platvormi kaudu.
  • Orienteeruv protsessi kestus 8.30-18.00. Tuleb arvestada kogu päevaga.
  • Kursus toimub otseülekandega Indiast.
  • Kursus toimub inglise keeles. On eestikeelne järeltõlge.

Registreerimine ja kursuse maksumus

Kohtade arv on piiratud! Osalemiseks palun täida registreerimisvorm alloleval lingil:
https://forms.gle/u6WAGwbroTpTtN7C8

Võtame Sinuga ühendust.

Protsessi maksumus:
Online osaluse hind 45 €/osaleja

Juhime tähelepanu sellele, et osalemiseks tuleb tasuda ettemaks vähemalt 50% ulatuses MTÜ Ühtsuse Keskus arveldusarvele. Makse laekumine kinnitab osaluse. 

MTÜ Ühtsuse Keskus
AS LHV Pank
IBAN: EE597700771003057415

Kontakt

Kõikide küsimustega palun pöörduge Kuldne Ajastu Eesti meeskonna poole
E-post: info@kae.ee
Telefon: 5 100 463

Üritust korraldab MTÜ Ühtsuse Keskus
kae.ee