Õnne teekond | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Õnne teekond

“Õnne teekond” on protsess, mis vabastab sind puntrast, mida loob “hääl peas” – see peatamatu mõtete vool, mis korrutab seda, mis teda häirib, tekitab hirmu ja hoiab korduvate probleemide ringis.

See ei ole tavaline kursus, kust saad juurde teadmisi, mille üle arutleda või soovitusi, mille järgi elada. “Õnne teekond” on protsess – rännak iseendasse, rännak teadvusse. See on võimalus tutvuda isiklike “tõrgetega süsteemis”, mis põhjustavad erinevaid kannatusi ja korduvaid probleeme sinu elus. Selle protsessi käigus toimub hüppeline nihe teadvuses, mille tulemusel sa virgud.

Sa virgud suuremale teadlikkusele, sisemisele selgusele, rahule ja vaikusele eneses, tingimusteta rõõmule ja tänutundele. See on elu väljaspool kannatusi ja hirmu.

Protsess toimub otseülekandena Indiast, Nemamist. Protsessil on eestikeelne ja venekeelne järeltõlge

Sellel kursusel virgub iga osaleja

“Õnne teekond” ei ole tavaline kursus, kus edastatakse teadmisi. See on protsess, mille käigus toimub hüppeline teadvuse kasv ehk virgumine või ärkamine. Kursust viivad läbi väga kõrges teadvuse seisundis viibivad inimesed, kelle seisund laieneb eranditult kõikidele osalejatele.

Praegusel ajastul ei ole virgumine enam eksklusiivne. Kui varasemalt virgusid vaid üksikud, siis tänapäeval on inimkonna jaoks on avanenud uus teadvuse mõõde, mis on kättesaadav absoluutselt igaühe jaoks. Virgumine on lihtne. Eestis on juba väga palju virgunuid. Kõik, mida on virgumiseks tarvis, on osalemine. Protsess toimub osalejaga iseenesest.

Mis on virgumine?

Virgumine on evolutsioon teadvuses. Kunagi teadusulme, tänapäeval teaduslik reaalsus, et meie ajul on olemas tohutult suur arenemata potentsiaal. Meie ajus on olemas piirkonnad, mis vastutavad nn kõrgemate seisundite eest, mida iidsed nimetasid virgunud või valgustunud seisunditeks. Selleks, et virguda, peab neid piirkondi aktiveerima.

Lihtsas inimkeeles võrdub virgumine õnnega. Tõelise õnnega, mida otsib igaüks, sõltumata soost, vanusest või kultuurilisest taustast. See on tegelikult iga inimolendi baasvajadus ning soov. Kuid teadmata, kust seda õnne leida, otsitakse seda suhetes, töös, rahas või naudingutes. Siis pettutakse ühes või teises ning proovitakse jälle midagi uut. Psühholoogiline ning emotsionaalne kannatus aga ei kao.

Tänapäeva teaduslikud uuringud kinnitavad, et inimese stressi, ärevust ja üldist emotsionaalset nördimust põhjustab meie iidne ajupiirkond, mis vastutab alateadvuse eest. Teadlased nimetavad seda “ahvimõistuseks”, mis toodab vahetpidamata uitmõtteid ning peab pidevat võitlust ellujäämise nimel. Selle piirkonna liigne aktiivsus on nii emotsionaalsete kui ka reaalsete materiaalsete probleemide aluseks. Ärevuses, hirmus, vihas, mitterahulolus või solvumises elav inimene ei ole võimeline looma enda jaoks terviklikku ja harmoonilist reaalsust (suhteid, karjääri, olema terve) – sellist elu nagu ta tegelikult soovib.

Virgumine on nihe teadvuses, mille käigus toimub ühendus sinu tõelise Minaga ning eraldumine egost, mis loob sinu kannatusi. See ei ole ajutine hea tunne, mis tekib pärast teatud praktikate läbimist, vaid püsiv muudatus, mis hakkab järjepidevalt arenema ning avanema.

Virgumine on sisemine rõõm ja vabadus, mis ei sõltu millestki või kellestki. See on pingutamata teadlikkus ja selgus oma sisemaailmas. See on külluse ja tänutunde teadvus. See on vabanemine kannatusest. See on pidev edasiliikumine, kaugenemine vanadest piirangutest ja dogmadest, mis lõhuvad sinu elu.

Virgumine saab juhtuda erineval moel. Mõnede inimestega on see juhtunud spontaanselt – toimub vajalik protsess ja inimene virgub. Kuid suurem osa elab terve elu, olles alateadvuse poolt juhitud. See ei ole enam tänapäeval kohustuslik. Sri Bhagavan ja paljud teised ütlevad, et inimkond on virgumiseks valmis. Üks väike tõuge ja toimub hüppeline nihe teadvuses.

Osalejate tagasiside

“Siiralt soovitan! See päriselt muudab elu ja toob rõõmu ja mitte paariks päevaks, vaid igaveseks!” –Antonina

“Suured tänud veelkord teisipäevase ürituse eest! Meeles on see, et esmane vau! oli hommikul  kell 9 kui märkasin, et juba tunni ajaga olen nii palju sellelt seminarilt saanud! Mõnel  koolitusel võib konspekteerida kaustikutäie materjali kokku, lihtsalt teooriat, sellel seminaril aga tundsin, kuidas sellest vähesest jutust tuli nii palju taipamist minust endast seestpoolt. Kuidagi nagu kõik see, mida teadsin varemgi, imbus kusagile palju sügavamale. Tundsin, kuidas teadmiste kõrval kohe ka kehas protsessid töötasid. Päeva lõpus majast väljudes oli enesetunne kerge ja pilk nii selge. Ei saa kahelda, kas see kursus muutusi  kaasa tõi, sest see oli ka füüsiliselt tunnetatava ja märgatav!” –Marika

“Olen väga tänulik kursuse eest. Olid väga huvitavad sisekaemused. Kõik 7 rikkust, mida on palju, said uue tähenduse ja vormi. Juba eelmise aasta kursuse järel otsene vaateväli laienes, hakkasin rohkem tähele panema ja märkama. Nüüd see tugevnes lausa mitu korda. Suured tänud! :)” –Ann

Mul on iseenda üle väga hea meel, et osalesin Virgumise teekonna üritusel. Olin viimasel ajal midagi just sellist igatsenud. See, et me igaüks saime kohe seal kursusel iseennast tunnetada – see oli imeline. Märkasin kuidas mu keha reageeris kõhu ja kaela valuga, mis leebus protsesside jooksul. Imeline, et kursusel on võimalik osaleda Eestis. Ja soovin sind Mari ja Carolina tänada organiseerimast kursust. Olete teinud väärtusliku tööd ja andes paljudele võimaluse osa saada VIRGUMISEST.” –Helen

 

 

 

 

 

 

Visionäärid ürituse taga, korraldajad ning läbiviijad

Protsessi initsieerisid Oneness University ning Golden Age Movementi asutajad Sri Amma ja Sri Bhagavan.

Sri Amma ja Sri Bhagavan on abielupaar, kelle elutöö ja ainus eesmärk on vabastada inimkond kannatustest. Nad on valgustunud olendid, kes on võimelised edastama oma seisundit teistele. Tänu Sri Amma ja Bhagavani protsessidele ning õpetustele on miljonid virgunud üle maailma, sh. Eestist.

Protsessi viivad läbi Sri Amma ja Sri Bhagavani õpilased otseülekandena Indiast, Nemamist.

Üritust korraldavad Eesti Ühtsuse Keskuse treenerid eesotsas Mari Semakiniga, kes on Ühtsuse Keskuse asutaja ning kõrgema astme treener.

 

Press

Intervjuu Ühtsuse Keskuse asutaja Mari Semakiniga Tallinna TV saates “Puuduta mind”
Telegrami artikkel: Sri Bhagavan: Me ei pea kannatama
Telegrami intervjuu Mari Semakiniga: Iga haigus on sõnum sulle, et midagi olulist on jäänud kahe silma vahele
Õhtulehe artikkel: Sri Bhagavan: valgustumisega kaovad kõik rahvused, meist saab üks pere

Protsessi ülesehitus

Päeva käigus toimub ettevalmistus protsessiks ning virgumise protsess. Edastatakse vajalikke teadmisi selleks, et teadvustada teatud olulisi aspekte oma loomuse kohta. Toimuvad vaatlused ning meditatsioonid. Protsessi kulminatsioon on virgumise protsess.

Korralduslik informatsioon

  • Protsess toimub Tallinnas 3. septembril 2019. Täpne toimumiskoht on välja selgitamisel.
  • Orienteeruv protsessi kestus 7.30-20.00. Täpsed kellaajad selguvad hiljem. Tuleb arvestada kogu päevaga.
  • Kursus toimub online formaadis, otseülekandena Indiast.
  • Kursus toimub inglise keeles. On eestikeelne ning venekeelne järeltõlge.

Registreerimine ja kursuse maksumus

Kohtade arv on piiratud! Osalemiseks palun täida registreerimisvorm alloleval lingil:
https://forms.gle/AyVtceuUSTmkZiGX7

Võtame Sinuga ühendust.

Kursuse maksumus:
120 eurot
* Hind sisaldab osalust kursusel, tõlke vastuvõtjat ning 2 kohvipausi.

Soodustused:

  • Soodustus -20% perekondadele (al kolm inimest).
  • Soodustus -20% juulis 2019 “Virgumise teekond” osalejatele.

Juhime tähelepanu sellele, et osalemiseks tuleb tasuda ettemaks omal valikul kas 100% (120 eurot) või 50% (60 eurot) Ühtsuse Keskuse arveldusarvele. Registreerimine kehtib alates makse laekumisest.

MTÜ Ühtsuse Keskus
AS LHV Pank
IBAN: EE597700771003057415

Kontakt

Kõikide küsimustega palun pöörduge Ühtsuse meeskonna poole
E-post: onenessestonia@gmail.com
Telefon: 5 100 463

Üritust korraldab MTÜ Ühtsuse Keskus
kae.ee