Ekami maailmarahu festival | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Ekami maailmarahu festival

Juba 18 kuud on pandeemia algusest möödas. Mõned riigid jõuavad tagasi normaalsuse juurde, mõned maailmaosad ikka veel võitlevad koroonapuhangu tagajärgedega. See aeg näitas igale inimesele personaalselt kui kõikuv on tema seisund pingelises situatsioonis. Kui pandeemiaeelne olukord taastub ja inimesed suudavad lahendada tekkinud pingeid, ütlevad paljud, et rahu on naasenud.

“Pandeemiast sõltuv rahu ei ole üldse mingi rahu.
Tervisest ja rikkusest sõltuv rahu ei ole üldse mingi rahu.
Probleemivabast elust tekkiv näiline rahu ei ole üldse mingi rahu.
Selline “rahu” ei ole jätkusuutlik, kuna seda ei toeta sisemised taipamised.
Rahu on aga teadvuse seisund.”

Rahu saab alguse Sinu sees. See on olemise seisund, mida ei kõiguta väline torm ja segadus. Vastupidi, rahu seisund on vaikne julge seisund, mis aitab Sul lahendada erinevaid olukordi parimal võimalikul moel.

Selline rahu on kõikide jaoks kättesaadav. Kõik, mida on selleks tarvis, on elutarkus, õige mõtlemine, holistiline nägemus maailmast ning kaunis seisund, mis võimaldab kaasavalt mõelda ja tegutseda.

Just eelnimetatud omaduste arendamiseks korraldatakse juba neljandat iga-aastast rahvusvahelist Ekami maailmarahu festivali, mille raames üle 20 miljoni inimese üle maailma tulevad kokku selleks, et laiendada oma teadvust ning nihutada maailma suurema rahu suunas.

Igal päeval liituvad sajad tuhanded inimesed, perekonnad, asutused ja organisatsioonid selle maailma suurima meditatsiooni festivaliga:

17. september kell 15.30 – rahu majandusliku rahutuse tervendamiseks (55 min)
18. september kell 15.30 – rahu eraldatuse tervendamiseks (55 min)
19. september kell 15.30 – rahu planeedi tervendamiseks (55 min)

Kuidas sellest online sündmusest osa võtta?

Ühine meditatsioonidega, mis toimuvad otseülekandena 17. – 19. septembril kell 15.30 (meditatsioonid kestavad 55 min). Meditatsioonid on online formaadis inglise keeles eestikeelse tõlkega.

Registreeru alloleva nupu kaudu!

Kui Sul on veel küsimusi, siis helista 5 100 463 või kirjuta meile: info@kae.ee