Sideme süvendamine oma Kõrgema Minaga | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Sideme süvendamine oma Kõrgema Minaga

Kujuta ette, milline oleks sinu elu, kui sul oleks kõikvõimas sõber, kes täidab kõiki sinu vajadusi ja soove. Sõber, kes ei pea iial sinu üle kohut, kes armastab ning võtab sind vastu sellisena, nagu sa oled.

Alateadlikult me kõik otsime sellist sidet. Edutult püüame seda arendada suhetes teiste inimestega, kuid pettume ja solvume, kui näeme, et reaalsus ei vasta meie ideaalidele. Me pidevalt püüame põgeneda selle sisemise mitterahulolu eest, kasutades selleks erinevaid naudinguid: vahetame valulikud suhted uute vastu, oleme sügavalt veendunud, et just uus auto rahuldab meid lõpuks, planeerime ümbermaailmareisi, vaatame televiisorit tundide kaupa, upume raamatutesse jne. Kahjuks on kõik need naudingud pealiskaudsed ning mööduvad ja seetõttu oleme sunnitud jooksma ühelt naudingult teise juurde, vahetama ühed suhted teiste vastu.

Kui sul on side oma Kõrgema Minaga, ei ole sul enam tarvis põgeneda, sest sa juba oled sisemiselt täiuslik. Samas ka sinu unistuste täitmine muutub kergemast kergemaks, sest sinu Kõrgema Mina jaoks on kõik võimalik. Piirangud kaovad. Kergusega lahendad seni lahendamatuid konflikte, tuled alati keerulistest olukordadest välja. See protsess on tagasitulek koju pärast aastaid kestnud otsingult.

Kursus toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Kursust viib läbi: Mari Semakin, Ühtsuse Keskuse vanemtreener.

Toimumiskoht: Ühtsuse Keskus, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 05.05.2019 kell 9.00-15.00.

Osalustasu: 30 eur.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Inspireerivate ja elumuutvate kohtumisteni!
Ühtsuse Keskus

facebook.com/yhtsusekeskus
instagram.com/yhtsusekeskus

Kontakt: 5 100 463; onenessestonia@gmail.com