Suguvõsa tervendamise protsess Viljandis | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Suguvõsa tervendamise protsess Viljandis

Eestlaste vanasõna ütleb: “Käbi ei kuku kännust kaugele.” Kõik on seotud oma suguvõsa ja oma esivanematega. Inimesed kordavad tihti oma vanemate käitumismustreid, harjumusi. Perest tulnud eluhoiakuid ning mõttemalle tuuakse üle oma teistesse suhetesse. Samuti on igaüks sündinud teatud annete ning oskustega, mis on tema suguvõsale omased.

Kuid nii nagu positiivne pärand, kanduvad ka raskused edasi põlvest-põlve. Lõhe meeste ja naiste vahel, perekonfliktide, haiguste, majanduslike raskuste ja teiste probleemide juured võivad peituda suguvõsas. Suguvõsa programm määrab suurel määral meie elu ja saatuse.

Ei ole oluline, kas omad teadmisi oma eelkäijate kohta. Praktiliselt kõik vajavad suguvõsa tervendamise protsessi selleks, et neutraliseerida negatiivseid edasikanduvaid mustreid ja vabastada oma esivanemaid, iseennast ja tulevast põlvkonda korduvate probleemide koormast. Selle tulemusena Sa mitte ainult ei vabane iseeneslikult kannatustest, vaid avad endas ka tohutu potentsiaali ning võimsad ressursid täisväärtuslikuks eluks. Sinu suguvõsa võib olla Sinu tugi, jõud ja inspiratsioon või raske koorem ja nähtamatu takistuste sein. Valik on Sinu.

Käesolev protsess loob tugeva sideme Sinu ning Sinu esivanemate vahel, vabastades teie suguvõsa valulikust koormast.

Viib läbi Oneness University sertifitseeritud virgunud treener Mari Semakin.

Toimumise aeg: 11. mai 2019 kell 11.30-17.30.

Toimumise koht: Viljandi Joogakeskus, Pikk tn 2C, Viljandi (Hostel Ingeri maja)

Osalustasu: 30€ (maksmine sularahas kohapeal)

Registreerimine: onenessestonia@gmail.com või 5 100 463