Suhete tervendamine partneriga ja õige elukaaslase leidmine | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Suhete tervendamine partneriga ja õige elukaaslase leidmine

Soost, vanusest ja elutingimustest sõltumata on meil kõigil elus palju ootusi. Olles lapsepõlvest saadik lugenud muinasjutte, romaane, näinud filme, on paljudel meist välja kujunenud teatud väärtuste komplekt, mida eeldame kogeda suhetes oma teise poolega. Ja see on loomulik. See on meile kõigile tuttav lugu – lugu poisist ja tüdrukust…

Kuid miks Romeo ja Julia loos oli nii palju kannatusi? Miks, vaatamata sellele, et kõik me soovime armastada ja olla armastatud, suhted purunevad? Miks kaob aastatega säde ja elu suhtes kõige olulisema inimesega? Mille järgi valida elukaaslast ning kuidas luua püsivaid suhteid?

Sellest ning paljust muust räägime käesoleval kursusel. 

Kuldne Ajastu Eesti kursused ei ole tavapärased loengud, mille käigus omandad uusi teadmisi. Kuldne Ajastu Eesti kursused on transformeerivad, st. nende käigus muutub Sinu teadvuse seisund. Sul on võimalus läbi töötada korduvaid mustreid suhetes, mis on omased Sinule, ning saavutada püsivaid muutusi. Seda saavad kinnitada kõik Keskuse külastajad. Kuid selleks, et veenduda – tule ja koge!

Kursus toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Kursuse viib läbi: Mari Semakin, Kuldne Ajastu Eesti vanemtreener.

Toimumiskoht: Kuldne Ajastu Eesti, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 1.08.2021 kell 9.00-14.00.

Osalustasu: 30 eur/25 eur online programmides osalejatele.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Kontakt: 5 100 463; info@kae.ee