Protsess, mis kingib Sulle teadvuse tippseisundi – kõrgeima seisundi, mida füüsilise olendina siin Maa peal kogeda saab. 74 000 Deeksha Yajna on väga eriline protsess ja teist sellist ei ole. Nimelt on selle ainuke fookus osalejate täielik valgustumine lähimate aastate jooksul.

Praegu on valgustumise jaoks kriitiline aeg, kuna olemasolevate ja eesootavate väljakutsete lahendamiseks, peab inimkond tegema kauaoodatud hüppe evolutsioonis. Kollektiivse teadvuse seisukohalt on selleks nihkeks tarvis 0,001 % inimkonnast ehk ca 74 000 inimest, kes elavad teadvuse tippseisundis. Kuldse Ajastu liikumise asutaja ja valgustunud õpetaja, keda Indias peetakse valgustumise avatariks, Sri Bhagavan ütleb, et seda on realistlik saavutada lähimate aastate jooksul. Mida rohkem on valgustunuid, seda kiiremaks protsess muutub ning kasu hakkavad saama inimesed, kellel ei ole selle protsessiga otsest kokkupuudet. Selline sündmus juhtub teadaoleva inimajaloo jooksul esimest korda. Sina võid olla nende väljavalitute seas, kes selle hüppe esimestena teevad.

 

Iga kuu viimasel laupäeval

Loe aastal 2021-2022 Eestis osalenute kogemusi:

„Vaadates tagasi võin öelda, et vaid 4 kuud tagasi olin täiesti teine inimene. Väliselt ei ole see võib-olla nii märgatav. Inimesed ütlevad ainult, et iseloom on kergemaks muutunud… Kahjuks pidin ligi pool Mukti tundidest vahele jätma. Pärast initsieerimist Deeksha edastajaks läks kõik lahti… Hakkasin igal hommikul, siis kaks korda päevas, ja nüüd rohkemgi edastama Deekshat. Siis, kui selleks võimalus on. See oligi minu jaoks põhiline käivitaja! Kadusid paljud hirmud. Tunded, maailma- ja suhete taju muutusid. Mõistan kohe kõikide tegusid. Mõistus on hämmastavalt vaikne. Mis on eriti imelik, kuna olin varasemalt väga emotsionaalne. Kohe kindlalt tunnen rohkem armastust. Palju kokkusattumusi, isegi naljakaid. Lastega on kergem suhelda. Nende poolt ei tule mingeid etteheiteid (nii nagu varem), ainult tänusõnad.”

„Täna sõitsin tööle ja tundsin, et minu kaudu seestpoolt jälgib keegi teine. Et mitte mina ei ole see, kes vaatab, et ma oleksin nagu instrument või silmad selle jaoks, kes elab minu sees.”

„Jagan kogemust: täna toimus vaidlus lähedase inimesega (tavaline “mul on õigus/sul ei ole õigus”). Seejuures mul oli väga selge positsioon ja ma väljendasin seda väliselt tavapärase domineeriva intonatsiooniga nagu vaidluses ikka. Ainult, et minu sees ei toimunud absoluutselt mitte midagi. Ükski rakuke kehas ei tundnud mingit viha või ärritust. Mind sisimas ei häirinud üldse tema seisukohad. Pigem oli lõbus ja kerge selles kogemuses. Mitte mingit lugu ei arenenud minu peas pärast sündmuse toimumist.”

„Mul on ka sarnaselt, käivad sellised “hood”, kus imestan, et ah see on minu keha ja et oo, mul on selline kodu jne, nagu kellegi teise, värske pilguga vaataks ûmbrust. Selgelt tuli muutus esile kui käisin hambaarsti juures. Pole seal aastaid käinud ja olen alati seda meeletult kartnud, varem hakkasid juba kodust väljudes hirmust kõik hambad valutama jne. Aga nûûd oli samasugune tunne nagu autot hooldusesse viies, et “vaadake ûle ja tehke korda mis vaja” ja nagu ootasin kõrvaltvaatajana, millal võin ära minna.”

Järgnevalt on loetletud 21 omadust, mis kirjeldavad valgustunud seisundit. Sõltuvalt inimesest toimuvad need muutused järk-järgult või kiiresti:

 1. Ei ole kannatusi.
 2. Ei ole mineviku projitseerimist tulevikku.
 3. Ei ole konflikti.
 4. Ei ole võrdlust.
 5. Ei ole solvumist.
 6. Ei ole laenguid.
 7. Ei ole süütunnet.
 8. Ei ole hirmu.
 9. Ei ole kohtumõistmist.
 10. Ei ole sisemist dialoogi.
 11. Ei ole mõtte, mõistuse või mina-tundega samastamist.
 12. Vaikus.
 13. Energia.
 14. Tunnistamine.
 15. Kohalolek.
 16. Reaalsuse kogemine sellisena, nagu see on.
 17. Tingimusteta armastus.
 18. Piiritu rõõm.
 19. Rahu.
 20. Olevikus elamine.
 21. Kaastunne.

Korralduslik informatsioon

Kursus toimub Zoomis online.


Kui tuleval aastal muutusi graafikus ei tule, siis ürituste kava on järgmine:
– 1 kord kuus (kuu viimasel laupäeval) kohtumine ja protsess Sri Bhagavaniga (Mukti Moksha tund), mille käigus toimub tippseisundi edastamine
– Igal laupäeval 1 tund ettevalmistust tippseisundiks (satsang), kus toimub alateadvuse puhastamine negatiivsetest mustritest
– 1 kord kuus täiskuu meditatsioon, mille käigus toimub tippseisundi edastamine

Satsangid on soovitusliku iseloomuga, kuid maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kõiki võimalusi, mida liikmeks olemine pakub.

Kursused toimuvad inglise keeles eestikeelse tõlkega.

Registreerimine ja kursuse maksumus

Liikmelisus kehtib juuni 2022 – mai 2023. Kui liitute kursusega hiljem (näiteks, septembris), kehtib liikmelisus ikkagi 2023. aasta maini.

Aastane liikmelisus 580 eurot.
Aastane organiseerimistasu 70 eurot.
Aastane eestikeelne tõlge 50 eurot (soovi korral). Kursused toimuvad inglise keeles eestikeelse tõlkega.

Registreerimine toimub aprill-mai 2022.
Liikmelisust on tarvis tasuda ühes osas. Teiste maksete puhul on võimalik kokku leppida.

Registreerimiseks või küsimuste esitamiseks kirjuta info@kae.ee või helista 5 100 463

Kuldne Ajastu Eesti meeskond räägib sellest, mida tuleb muuta selleks, et olla jõukas.
https://www.youtube.com/watch?v=b7hHmrcwuSc&t=4s

Kontakt

Kõikide küsimustega palun pöörduge Kuldne Ajastu Eesti meeskonna poole
E-post: info@kae.ee

Telefon: 5 100 463

Üritust korraldab MTÜ Ühtsuse Keskus
kae.ee