ELUõpe: täiusliku tervise moodul | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

ELUõpe: täiusliku tervise moodul

ELUõpe: täiusliku tervise moodul

Jätkame sel aastal algatatud moodulõppega. 10-aastase kogemuse põhjal oleme välja töötanud uue ning kõigile jõukohase programmi, mis näitab Sulle, kus oled parasjagu kinni jäänud, kuidas sellest situatsioonist väljuda ning millises suunas edasi liikuda. Kas oled valmis?

Üks moodul on 4 nädalat intensiivseid programme nii kohapeal kui online (ära karda, asi on koolipingis istumisest kaugel) ning teine moodul on TÄIUSLIKU TERVISE moodul!

Ei või olla, täiuslik tervis? Jah, täiuslik tervis. See ei ole programm, mille käigus keskendume mingisuguste konkreetsete sümptomite leevendamisele või ravile. See on programm, mis hõlmab Sind kui terviklikku elusorganismi, Sinu mitmetasandilist tervist: nii füüsilist kui vaimset. Tervenemine saab toimuda ja on hetkega toimunud paljudega, kes on jõudnud probleemide tegelike juurteni. Programmi viib läbi inimene, kellel on oma isiklik kogemus pahaloomulise kasvajaga ja viimasest vähist on möödas 10 aastat.

Aga ma olen ju terve? Kursuse raames tegeleme nii füüsilise kui ka vaimse tervisega. Negatiivsed tuned, emotsioonid, stress ja ärevus on kõikidele tuttavad seisundid, millest tegelikkuses kõik haigused alguse saavad. Paanika- või ärevushood, hirmud tuleviku ees – kõik need on segavad faktorid inimese elus. Programmidest võtavad sageli osa need, keda elu on juba tõepoolest „murdnud”, kuid on ka õnnelikud inimesed, kes lihtsalt tahavad elus areneda ning ennetada probleeme.

Millega hakkame antud mooduli käigus tegelema? Kuigi läbime programmi grupis, on lähenemine igale osalejale väga personaalne – Sa saad programmilt seda, mida vajad Sina. Lisaks ühisseminaridele ning sisevaatlustele, saab igaüks, kes soovib, personaalseid praktikaid selleks, et jõuda soovitud tulemusteni.

Me oleme veendunud oma töö tulemuslikkuses, mida on kinnitanud arvukad inimesed, kes on tulnud ka väga rasketest olukordadest ning emotsionaalsetest seisunditest uute inimestena välja. Meie teame, mida teeme, ega karda sellest rääkida.

Mida tuleb silmas pidada, on see, et nii nagu ei kasva muskel ühe treeningsessiooniga, ei tule muutused üleöö, ent nad kindlapeale tulevad! Antud moodul on üks võimsamaid tõukeid, mida sa sellise lühikese aja jooksul võid saada. See, mida on Sinu poolt tarvis, on valmisolek muutusteks ja tõeline pühendumus sellele, mida sa ette võtad. Ülejäänu eest hoolitseme meie!

RAHA TAGASI GARANTII
Kui pärast mooduli läbimist ei tunne sa kursuse mõju või muutusi iseendas, siis tagastame sulle kursuse kogumaksumuse. Tingimuseks on aga sinu täielik osalus ning instruktsioonide täitmine täies mahus.

Mida me lubame:
– Suuremat sisemist selgust
– Vähem negatiivseid sundmõtteid
– Sinu jaoks sobivaid instrumente
– Universaalseid instrumente, mis võimaldavad Sul oma emotsioonidega teadlikumalt ümber käia
– Vabanemist negatiivsetest alateadlikest mustritest, sh tervise ning tervenemisega seotud mustritest
– Kes teab, võib-olla ka imelist tervenemist?

Meie programmidest osavõtjate tagasiside:

„Ma kannatasin kakskümmend aastat ärevushäirete ja paanikahoogude all. Elasin ainult tablettide toel – hommikul rahustid, õhtul uinutid, vahepeal depressiooniravimi kuurid. Mitte miski ei aidanud. Pärast üht Keskuse protsessi lakkasid mu paanikahood päevapealt ega ole siiani tagasi tulnud. Sellest on nüüd möödas kaheksa paanikavaba (ja tabletivaba) aastat.”
„Tunne on suurepärane, ei närveeri enam tühiasjade pärast. Olemine on hea ja kerge, ma ei väsi vaimselt nii ruttu, tunnen suuremat enesekindlust. Minu sees on väga rahulik tunne, ma tunnen tihemini ühtsuse ja armastuse tunnet, mis on kõike ja kõiki hõlmav. Olen ka tähele pannud, et ma ei vaja nii palju und enam kuid tunnen end ikkagi välja puhanuna ning enam ei tule ette ka nn. emotsioonide ajel söömist. Ma söön vähem ja toit toidabki mind päriselt ja ma tunnen, et ma olen piisavalt söönud. Elu läheb järjest paremaks ja paremaks!”
„Isiklikult tunnen, et justkui alustalad sätitakse uueks, et vundament on olnud vale. Ma nagu ei uskunudki, et õnnelikult on võimalik elada aga nüüd näen kui palju õnne on minu ümber ja minu sees. Kahjuks ma  seda ma varem üldse ei märganud.”
„Üks naine, kes meiega koos lõunalauas istus esimesel üritusel nägi välja tookord umbes nagu keskmist eestlast ette kujutatakse – pigem morni ilmega, ei naerata jne. Nüüd kuu aega hiljem oli nagu teine inimene, lausa säras. Ja selliseid muutusi olen ma nüüd juba palju näinud.”
„Ma olen tihti lihtsalt õnnelik. Täitsa niisama, ilma põhjuseta. Mul on hea olla. Ma ei karda enam surma. Ja ma ei karda elada. Elu on põnevaks muutunud.”

Läbiviijad: moodulit viivad läbi sertifitseeritud rahvusvahelise Ühtsuse Ülikooli (Oneness University) kõrgema astme treener Mari Semakin ning abitreenerina esimese astme treener Carolina Daineka.

Tomumiskoht: Kuldne Ajastu Eesti kesus Tallinnas, Paadi 14a-49, III korrus.

Grupp: Maksimaalselt 15 inimest.

Ajakava (14 kohtumist, 42 tundi)
1. NÄDAL
REEDE 27. november 18:30-21:00 sissejuhatus (kohapeal) – 2,5h
LAUPÄEV 28. november 10:00-15:00 loeng/protsess (kohapeal) – 5h
PÜHAPÄEV 29. november 8:30-14:00 loeng/protsess (kohapeal) – 5,5h

2. NÄDAL
TEISIPÄEV 1. detsember 20:15-20:45 meditatsioon (online) – 30min
NELJAPÄEV 3. detsember 18:30-20:00 loeng/protsess (kohapeal) – 1,5h
LAUPÄEVAL 5. detsember 11:00-16:00 protsess (kohapeal) – 5h
PÜHAPÄEVAL 6. detsember 8:30-14:00 loeng/protsess (kohapeal) – 5,5h

3. NÄDAL
TEISIPÄEV 8. detsember 20:15-20:45 meditatsioon (online) – 30min
NELJAPÄEV 10. detsember 18:30-20:00 loeng/protsess (kohapeal) – 1,5h
PÜHAPÄEV 13. detsember 8:30-14:00 loeng/protsess (kohapeal) – 5,5h

4. NÄDAL
TEISIPÄEV 15. detsember 20:15-20:45 meditatsioon (online) – 30min
NELJAPÄEV 17. detsember 18:30-20:00 loeng/protsess (kohapeal) – 1,5h
PÜHAPÄEV 20. detsember 8:30-14:00 loeng/protsess (kohapeal) – 5,5h
Lõpusessioon kokkulepitud päeval (online) – 1,5h

Osalustasu: mooduli kogumaksumus on 150 eurot, mida on vajaduse korral võimalik tasuda kolmes osas. -20% tudengitele, pensionäridele, üksikvanematele ning mitme lapsega peredele.

Sul on veel küsimusi? Helista või kirjuta: 5 100 463 / info@kae.ee

Kui oled valmis, siis registreeru kursusele ning võtame ise Sinuga ühendust!