KKK | GOLDEN AGE Estonia

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Protsess on miski, mis juhtub. Laiemas plaanis on kõik protsess: Universum on protsess, Kõrgem Teadvus on protsess, elu on protsess, inimene on protsess. Golden Age liikumise algatajad Sri Amma ja Sri Bhagavan nimetavad kursusi, mida on võimalik läbida ka Tallinnas, protsessideks, kuna tegemist ei ole ühegi tuntud vormiga. Tegemist ei ole ei loengu, kursuse, töötoa, meditatsiooni, tehnika ega praktikaga. 

Kõrgem Teadvus või Valguse energia juhendab kõiki Kuldne Ajastu Eesti protsesse ning kingib osalejatele nii sisemise kui ka välise transformatsiooni. Golden Age liikumise seisukoht seoses vaimse kasvuga on see, et kui materiaalses maailmas on võimalik saavutusteni jõuda, siis teadvuse kasvu ei ole võimalik saavutada oma pingutuste tulemusel, kuna virgumine või valgustumine on alati õnnistus Kõrgemalt. 

Meie protsessid on ülesehituselt erinevalt, kuid väliselt võib neid kirjeldada kui loengu, vaatluste, hingamise, meditatsioonide, tehnikate ning tehnoloogiate kombinatsiooni. Olemuselt aga on tegemist energeetilise tööga, mis võimaldab osalejal mitte ainult saada uusi teadmisi, vaid nendel teadmistel muutuda reaalseteks kogemusteks, kujuneda inimese igapäevaseks seisundiks, tõsta oluliselt inimese teadvust ja võnkesagedust. Seega on protsess see, mis osalejaga juhtub, ning juhtub täpselt see, mida Sul parasjagu kõige rohkem vaja on.

Ei ole. 

Protsessi läbimine on absoluutselt turvaline. Protsessi läbimise käigus ei saa juhtuda inimesega mitte midagi kahjustavat – protsessi tulemus saab olla ainult positiivne. 

Ükski treener ei sekku töösse oma isikliku energia või arusaamadega. Kõik Kuldne Ajastu Eesti treenerid juhinduvad valgustunud õpetajate Sri Amma ja Sri Bhagavani õpetustest ja täpselt struktureeritud protsessidest. Sinu jaoks viib protsessi läbi Sinu Kõrgem Mina.

Inimestel on erinevad ootused ja arusaamad sellest, kuidas näeb välja vaimne areng ning kuidas peaksid kujunema olukorrad välja pärast virgumist. Sellised ootused on tihti ekslikud ja tulenevad mõistuse piiratud nägemusest ja üldlevinud väärarusaamadest. Samuti kaasneb nendega mitterahulolu, vastupanu ja vahel ka pettumus, võimatus märgata tegelikult toimunud muudatusi. 

Virgumisest kirjutame rohkem ka allpool. Sisuliselt on tegemist nihkega teadvuses, mille käigus toimub sisemise vaatleja eraldumine egost/mõistusest. Sellega ei kaasne kõikide nn. “negatiivsete” mõtete või emotsioonide automaatne kadumine (nende mõtete ja tunnete, mis loovad ka vastavaid väliseid olukordi). Sellega kaasneb nende mõtete ja tunnete nägemine üha sügavamal tasemel ning üha süvenev samastumise lahustumine nende mõtetega. 

Sisemine teadlikkus või nägemine võimaldab omakorda nende nn. “negatiivsete” mõtete ja emotsioonide lahustumise (mille käigus muutuvad ka välised situatsioonid), kuid see on protsess, mis toimub järk-järgult (mis on inimese jaoks väga turvaline). Seetõttu on võimalik kogeda ka ebameeldivaid tundeid pärast protsessi – virgununa on see aga suurepärane võimalus nendest vabanemiseks vs jätkuv kannatamine, mis võib kesta aastaid. Emotsioonidest vabanemine muutub teatud aja möödudes väga kergeks. 

Virgumine või teadvuse kasv on globaalses plaanis inimese kõrgeim eesmärk. Me ei ole eraldiseisvad indiviidid oma keha, isiksuse, mõtete ja tunnetega, vaid osad kollektiivsest teadvusest või Kõrgemast Teadvusest, mis soovib pidevalt laieneda. Kuldne Ajastu on aeg, mil meil on võimalik hakata oma tõelist piiritut olemust teadvustama ja kogema. Selleks, et hakata seda kogema, peab toimuma nihe teadvuses või virgumine. Virgumine on väljaastumine oma “väikesest minast”/egost/mõistusest. 

Me oleme siia ilma tulnud selleks, et seda elu mängu mängida, veeta hästi aega, olla terved, õnnelikud ja elama külluses, mida Universum saab piiritult pakkuda. Ego on aga aastatuhandeid hoidnud meid hirmu ja piiravate ideede lõksus iseenda ellujäämise nimel. Virgumine on võimalus hakata tõepoolest kogema seda, mida tähendab olla elusolend, siin Maakeral hästi aega veetma ja elama soovitut elu, mitte kogema pidevate probleemide, takistuste, valu ja kannatuste jada, mida loob ego (mõistus).

“Näha – tähendab olla vaba.” -Sri AmmaBhagavan

Virgumine võimaldab hakata nägema seda, mis toimub Sinu sisemaailmas: neid peidetud, varjatud tundeid ja alateadlikke mõtteid, mis loovad Sinu elu.

Mittevirgununa ei näe inimesed 99% oma mõtetest ning varjavad iseenda eest oma tegelikke tundeid – need tunded ja mõtted aga vastutavadki isiklike probleemide eest, mida inimene kogeb erinevates elu valdkondades: suhetes, tervises, finantsides jne. Elu kogu aeg peegeldab Sulle seda, kes Sa sisimas oled. Selleks, et muutuks väline maailm, et laheneksid probleemid, et kaoksid takistused, ei täituksid siiani täitmata soovid, peab muutuma miski Sinu mõtlemises. Virgumisel tekkiv sisemine teadlikkus võimaldab nende muudatuste juhtumist.

Iseenda teadvustamine oma elu loojana ja elu teadlik loomine ongi põnevaim mäng, mida Sa eales mängida saad.

Golden Age Movement (endine “Oneness University”) on rahvusvaheline organisatsioon, mille eesotsas on valgustunud õpetajad Sri Amma ning Sri Bhagavan. Sri Amma ja Sri Bhagavani elueesmärk on vabastada inimkond täielikult kannatustest. Selle eesmärgi elluviimiseks sai loodud Oneness University ning hiljem GAM, kus on õppinud ja läbinud sisemise transformatsiooni miljonid üle maailma ning nende hulgas paljud tuntud persoonid nagu näitleja Hugh Jackmann, moekunstnik Donna Karan, koolitaja Tony Robbins, ning loomulikult ka Kuldne Ajastu Eesti treenerid.