Elu loomise ABC 1 VÕRUS | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Elu loomise ABC 1 VÕRUS

“Elu loomise ABC” on kolmest kohtumisest koosnev koolitus.

Nende kohtumiste raames käsitleme seda:

– Kuidas töötab mõistus: Sinu mõistus, minu mõistus, naabri Malle ja ka Kalle mõistus. Mõistus on mõistus ja see allub teatud seaduspärasustele. Mõistus on imeline mehhanism, mille tundmaõppimine pakub rohkelt põnevaid, sageli lausa imelisi avastusi selle kohta, kes Sina oled.

– Kuidas Sina oled oma elu aktiivne looja (vs saatuse hüpiknukk jm positsioonid, mida sageli mitteteadlikult omaks võetakse) ja mida saad Sina teha juba täna selleks, et oma elu teadlikult looma hakata. Räägime praktikast, toome näiteid päriselust ja teeme asja lihtsaks. Suurepärase elu alused on tegelikult lihtsad. Sina oled see, kes oskab asju keeruliseks mõelda ja rääkida. Antud koolitus annab suunad, kuidas hakata iseenda poolt loodud pundart harutama;

– Milles peitub Sinu avastamata potentsiaal ja kuidas seda avada. Igaüks on võimeline elama kannatuste vabalt, ent miks kõik seda ei tee? Kes või mis takistab? Sellel koolitusel räägime sellest, kuidas Sina lood oma kannatusi ise, kuidas üksnes Sina saad neist vabaneda ja luua enda jaoks kihvt elu.

Esimesel kohtumisel Võrus räägime sellest, kuidas töötab mõistus.

Ühtlasi läbid spetsiaalselt välja töötatud sisevaatlusi ja meditatsioone, mis aitavad Sul paremini oma sisemaailmaga tutvust teha ning uute avastusteni jõuda. Saad ka vajalikud meditatsioonid koju kaasa isiklikuks kasutamiseks.

Nii kaua, kui teadmised on pelgalt intellekti tasemel omandatud, on need kellegi teise teadmised: koolitaja, raamatu autori, loengupidaja jne. Üksnes kogemusega saavad teadmised Sinu teadmisteks.

Kogemused ja avastused on iga KAE koolituse eesmärk ning nende tekkimiseks on tarvis juhendatud pausi. Ka selliste pauside tegemist õpid Sa nende kohtumiste käigus.


Koolitused toimuvad eesti keeles.

Esimene koolitus Võrus toimub: 4. oktoobril 2023 kl 18-20 Võluvõru ruumides Räpina mnt 12, III korrus.

Viivad läbi Carolina Daineka ja Kalev Aiar, Kuldne Ajastu Eesti esimese taseme treenerid.

Spetsiaalseid mediatsioone töötab välja Mari Semakin, Kuldne Ajastu Eesti asutaja ja kõrgema taseme treener.

Osalustasu: esimene koolitus on tasuta ja järgmised kaks 10 eur/1 koolitus.

Registregistreerida siin kodulehe kaudu või võttes ühendust meili või telefoni teel.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Kontakt: 5 100 463 ; info@kae.ee