Tänutunde kursus | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Tänutunde kursus

Paljud meist otsivad kõige kergemat ning kiiremat viisi millegi saavutamiseks oma elus. Ja tihtilugu kuuleme ka, et sellist “imepilli” ei ole olemas, mis kiiresti ja kergelt tulemusi annaks. Siiski ei ole see päris nii. On olemas teatud vahendid ja seadused, mis toovad meie elu kiiresti uuele tasemele, mis annavad meile tiivad ning võimaldavad muutusi, mis tundusid olema võimatud.

Kui on olemas üks asi, mis on võimeline muutma kogu sinu saatust ning tegema elu imeliseks, siis see on tänutunne. Paraku vaid üksikud inimesed on võimelised tänapäeval tänutunde seisundis viibima. Meie tänutunne on kas kosmeetiline (pealiskaudne) või me ei tunne seda üldse, sest on liiga palju mitterahulolu.

Tänutunne on see “imepill”, mis viib inimest välja ka kõige sügavamatest raskustest, ning kindlasti annab oluliselt rohkem võimalusi. Elukogemus väljub piiravast rutiinist ja mitterahulolemise ahelast. Õitsevad meie suhted, kuna saame hakata neid tõeliselt hindama. Taastub meie emotsionaalne ja füüsiline tervis, kuna oleme võimelised olema rahul iseendaga ning viibime tänu kogedes positiivses meeleseisundis.

Kas tundub vajalik? Kui jah, siis ootame sind elumuutvale tänutunde kursusele, mis koosneb loengust ja meditatsioonist yantraga (iidne tehnoloogia tänutunde äratamiseks).

Kursus toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Kursuse viib läbi: Mari Semakin, Kuldne Ajastu Eesti vanemtreener.

Toimumiskoht: Kuldne Ajastu Eesti, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 2.04.2023 kell 9.00-14.00.

Osalustasu: 35 eur.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Kontakt: 5 100 463; info@kae.ee