Uus! Sisemise aususe kursus II osa | GOLDEN AGE Estonia

Sündmus

Uus! Sisemise aususe kursus II osa

Jaanuaris toimunud kursuse II osa, kuid võivad liituda ka uued soovijad.

Sri Bhagavan Sisemisest aususest:

Sisemine ausus on esimene asi, millega tuleb arvestada siis, kui sa tahad virguda. Sul tuleb olla täielikult aus iseenda suhtes iseenda kohta. Ei ole oluline, kes või mis sa oled. Kas sa suudad endaga silmitsi seista? Kas sa suudad olla aus? Kas sa suudad olla iseenda suhtes ehtne? Suurem osa inimestest ei ole kunagi enda suhtes ausad olnud. Seda on kerge öelda, kuid raske teha. Sa kardad iseennast. Sinus on asju, mida sa ei taha näha. Sa tahaksid kogu seda sisemist inetust vaiba alla peita. See ei aita sind.

Sisemine ausus on üks võimsamaid instrumente vaimse kasvu teekonnal. Õigupoolest ei olegi võimalik vaimselt kasvada ilma, et sa endaga tõepoolest kokku puutuksid. On palju asju, mida sa endas ei märka, ei tunnista ega armasta. Kui sa päriselt tahad elus kasvada ja omada suurepäraseid suhteid, on tarvis hakata armastama iseennast. Sisemine ausus aitab selleni jõuda.

Esmakordselt pühendame sisemisele aususele terve protsessi! Registreeru ette, kuna kohtade arv on piiratud.

Kursus toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Kursust viib läbi: Mari Semakin, Kuldne Ajastu Eesti vanemtreener.

Toimumiskoht: Kuldne Ajastu Eesti, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 26.03.2023 kell 9.00-14.00.

Osalustasu: 35 eur.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Kontakt: 5 100 463; info@kae.ee