Kuidas luua rikkust: 5 universumi seadust | GOLDEN AGE Estonia

Kuidas luua rikkust: 5 universumi seadust

Ühtsuse Keskuses leiame, et rikkuse loomine on suurepärane tegu, mida peaks ette võtma iga inimene, kes seda soovib. Materiaalsete soovide omamises ning nende täitmises ei ole midagi ebaloomulikku või väära. Vastupidi, rikkuse loomise käigus aitad sa mitte ainult iseennast, vaid ka paljusid teisi enda ümber, luues rikkamat perekonda, jõukamat ühiskonda.

Teatavasti valitsevad meie maailmas erinevad seadused. Meie jaoks on tuttavad füüsikaseadused nagu gravitatsioonijõud, inertsiseadus, termodünaamikaseadused ja paljud teised. Kuid on olemas ka nn. universumi seadused – nähtamatu jõud, mis valitseb meie elu ja sisemaailma üle. Tundes neid seadusi ning neid järgides, on meil oluliselt kergem mõista, miks meie elu kulgeb just sellisel moel ning kuidas kergemini elada nii, nagu me tegelikult soovime.

Osad sellised seadused võivad olla üsna üllatavad. Siin on mõned aspektid, millele tuleb pöörata tähelepanu, kui soovid elada külluses:

Sa tahad olla rikas? Mida see sinu jaoks tähendab? Kui palju, mida ning millal sa tahad ja, kuidas sa selleni jõuad? Kui nendele küsimustele on sul selged vastused olemas, siis tähendab, et selle aspektiga sul probleeme ei ole.

Tihtipeale aga ütlevad inimesed, et tahavad olla rikkad, teadmata, mida see täpselt nende jaoks tähendab ja soov piirdub vaid visatud fraasiga, millel pole sisu ega liikumapanevat jõudu. Kui sinu mõistusel ei ole selget eesmärki, siis ei ole võimalik ka millegi suunas liikuda – see seadus kehtib ka rikkuse loomisel. Oodata mannat taevast ei ole samuti mõtet (vt. punkti 5).

Tee enda jaoks kindlaks, mida sa tegelikult soovid, vajad ja kuidas sa kavatsed selleni jõuda ning näe, kuidas kirg paneb sind oma soovide täitmise suunas liikuma.

Lapsepõlves meid ei õpetatud, kuidas oma solvumistega ümber käia ning seetõttu jäid lapsepõlves paljud asjad vanematele andestamata. Ajapikku kasvavad vanadele solvumistele peale uued, kujunevad välja hinnanguteks, pretensioonideks ning näeme tihti formaalselt “normaalseid suhteid” vanematega, kuid sisemist lähedust pole.

Kui sinu elus on rahalised probleemid: raha ei ole piisavalt, raha äravool, võlad – siis tähendab, et sul on tervendamata suhted isaga. Ühtsuse Keskuse praktika käigus näeme, kuidas suhete tervendamine vanematega viib automaatsete probleemide lahenemiseni välismaailmas. Inimesed kasvavad ja tulevad välja ka kõige sügavamatest raskustest, kui nad hakkavad tegelema oma vanematega.

Veedalikus kultuuris on küllus Jumalanna ning Jumalanna eeldab teatud suhtumist iseendasse. Jumalannale ei meeldi inetu kõnepruuk, roppused ja tülid. Nimeta raha õige nimetusega, see ei ole “papp”, “rull” ega “plekk”.

Pane tähele, roppuseid ja konflikte ümbritseb tihtipeale vaesus.

Kõik on lihtne – kui me tahame soodsaid ja harmoonilisi olukordi oma elus, peame õppima suhtuma pühalikult sellesse, mis meil on. Sinu kodu on sulle antud, näita üles lugupidamist. Ta ei pea olema luksuslik, lihtsalt hoia oma kodu puhtana.

Elame maailmas, kus taim kasvab seal, kuhu istutame seemne. Miski ei toimu ilma panuseta ja karma seaduse järgi saad sa seda, mida sa annad (kordades rohkem). Universum ei toeta laisku inimesi. Kui sa midagi tahad, siis ole valmis ka selle nimel tööd tegema. Kirg sinu soovi taga ja panus on möödapääsmatud komponendid sinu edu valemis.

 

© MTÜ Ühtsuse Keskus

Autor: Carolina Daineka

Foto: Elizabeth Brockway/The Daily Beast