Laisa viis, kuidas muuta oma elu – ära tee mitte midagi! | GOLDEN AGE Estonia

Laisa viis, kuidas muuta oma elu – ära tee mitte midagi!

Ühtsuse Keskuse baasõpetus ütleb:
“Välismaailm on sisemaailma peegeldus.”

Kõik toimub teadvuses. Absoluutselt kõik olukorrad ja suhted elus peegeldavad vaid seda, mis toimub teadvuses. Kui seal on rägastik, siis välismaailm on sassis sassis koduni välja. Kui seal on viha, siis välismaailmas on konfliktid. Kui seal on solvumine, siis välismaailmas on ebaõnnestumised. Kui seal on armastus, siis välismaailmas on imed.

Selleks, et muuta oma elu, tuleb alustada oma sisemaailmast. Aga kuidas oma sisemaailmaga toimetada?

Vot siin tuleb käiku teine baasõpetus:
“Näha – tähendab olla vaba.”

Paljud pakuvad hakata positiivselt mõtlema, korrata afirmatsioone, lugeda mantraid ning kahtlemata kõik see töötab teatud tasemeni. Kuid siis võib tekkida olukord, kui jookseme omadega rappa ning tundub, et ikka ei õnnestu elada õndsas tingimusteta armastuses 24/7. Meie aga pakume lõpetada rapsimine sisemaailmas ning muutuda lihtsalt sellest üha teadlikumaks. Kõik, mida on tegelikult tarvis selleks, et sisemaailmas (ja seega ka välismaailmas) toimuks transformatsioon, on näha ausalt seda, mis seal toimub. Aga selleks, et näha hirmu, viha, ülbust, ahnust, kadedust jne, on tarvis ikka veidi julgust ja parajalt ausust. O&O Akadeemia asutaja Sri Bhagavan ütleb, et nägemine on esimene ja viimane samm. Kui sa vaatad ausalt, mis toimub sinu sees, transformatsioon toimub iseenesest.

Näiteks:
– selleks, et elada armastuses, tuleb vaadata otsa faktile, et sinus seda ei ole.
– selleks, et vabaneda sõltuvusest, tuleb vaadata otsa faktile, et sõltuvus on sinu sees.
– selleks, et terveneda, tuleb vaadata otsa mõtetele ja tunnetele, mis haigust tekitavad.

Aga koos on ikka kergem ja lõbusam õppida neid mõtteid ja tundeid nägema. Selleks olemegi loonud Ühtsuse Keskuse, et isegi kõige sügavamast sasipuntrast kiiresti ja kergelt välja tulla.

Ela imelist elu!
Ühtsuse Keskus

 

© MTÜ Ühtsuse Keskus
Autor: Carolina Daineka