Pätipoisist tegijaks – ühe noore Eesti mehe transformatsioonilugu | GOLDEN AGE Estonia

Pätipoisist tegijaks – ühe noore Eesti mehe transformatsioonilugu

Need, kes on käinud Ühtsuse Keskuses, tõenäoliselt tunnevad Siimu. Kes aga ei tea – saage tuttavaks: Siim on 27-aastane noormees, kellega me tutvusime 4 aastat tagasi Mari (Ühtsuse Keskuse asutaja) aktiivselt ette võetud projekti käigus. Tegime tol ajal koostööd MTÜ-ga Poole Tee Kodu, mis pakkus tuge kinnipidamisasutusest vabanenutele. MTÜ Poole Tee Kodu oli suurepärane ettevõtmine ning meil on siiralt kahju, et MTÜ Poole Tee Kodu ei saanud tegutsemist jätkata, kuid üks inimene, kelle pärast me ilmselt ka kõike seda ette võtsime, jäi Ühtsuse Keskusesse. Ja tema muudatusi tasub jagada, sest see võib innustada ka sind otsustama millegi uue ja hea kasuks oma elus.

Siim Maasing
27-aastane
Õpib Tallinna Ehituskoolis mööblitisleri eriala ning töötab
Unistab saada selliseks inimeseks, kes ta on alati tahtnud olla

 

Kui kaua oled tegelenud enesearenguga?
Enesearenguga olen tegelenud 4 aastat.

Kuidas sattusid Ühtsuse Keskusesse?
Mitu aastat tagasi müüsin ma narkootikume, mis ei lõppenud minu jaoks edukalt, vaid sattusin pooleks aastaks vanglasse. Pärast vanglat ei olnud mul kusagile minna, kuid õnneks oli tol ajal MTÜ Poole Tee Kodu, mis andis vanglast vabanenutele võimaluse uut elu alustada. Seal tutvusin ka Ühtsuse Keskusega, kuna Keskuse meeskond viis seal läbi loenguid ja meditatsioone.

Miks otsustasid Keskusesse jääda?
Ühtsuse Keskusesse otsustasin ma jääda, kuna see oli minu jaoks kõige sobilikum organisatsioon. Ma proovisin enne Keskust erinevaid meetodeid, kuidas uuesti eluga alustada, kuid mu katsetused olid edutud. Tänu Ühtsuse Keskusele tekkisid minu elus kohe uued põnevad vaateväljad, millest mul varem ei olnud aimu. See oli ainus organisatsioon, kus ma sain hakata endaga tõeliselt tegelema.

Mis on sinu jaoks olulisim tulemus, mida oled saavutanud vaimse kasvu tagajärjel?
Ma arvan, et põnevaim ja olulisim tulemus on see, et ma üha rohkem vabanen illusioonidest, mida olen ise enda jaoks välja mõelnud ning mis mõjuvad takistustena minu elus.

Kui peaksid oma praegust elu kolme sõnaga iseloomustama, siis mis need oleksid?
Elu on ilus.

Mis sind igapäevaselt motiveerib?
Igapäevaselt motiveerib mind küsimus, mida esitas mulle naine, keda ma saan nimetada oma teejuhiks: “Kui sina ei ela, kes siis elab?”

Mis on sinu lemmikmeditatsioon/praktika?
Kõige rohkem meeldib mulle piirangutest vabanemise meditatsioon, mis toimub üldjuhul neljapäeviti ning mida viib läbi Mari Semakin.

Mida tahaksid öelda tänapäeva noortele?
Oma kogemusest võin öelda seda, et me oleme võimsad ning saame kõigega hakkama, kui meil on vähegi tahtmist ning järjepidevust liikuda kasvu suunas.

 

 

Kui ka sina vajad oma elus pöördepunkti, siis innustame sind katsetama midagi uut! Ühtsuse Keskuse kursused ja meditatsioonid käivitavad igaühes soovitud transformatsiooni absoluutselt kõikides elu valdkondades. Ava oma sisemine potentsiaal, tule enesearengu kursustele: kae.ee

 

© MTÜ Ühtsuse Keskus
Autor: Carolina Daineka