Ühtsuse Keskus korraldab sel aastavahetusel midagi ekstra põnevat! | GOLDEN AGE Estonia

Ühtsuse Keskus korraldab sel aastavahetusel midagi ekstra põnevat!

Aastavahetus on müstiline aeg. Paljudel on sel perioodil tore traditsioon panna kirja oma soove, eesmärke ja lubadusi järgmiseks aastaks. Võib aga olla, et sa ei suhtu sellesse väga tõsiselt, sest loobud suitsetamisest ning planeerid tervislikumalt toituda juba viimased 10 aastat… Ent tea, et kõik sinu soovid täituvad varem või hiljem. Ja kui sa oleksid kindel, et see nii on, oleksid ilmselt ka oma soovides selgusele jõudmisega ettevaatlikum.

Sinu soovid ja eesmärgid seavad sinu elule suuna. Kogu sinu elu hakkab välja kujunema vastavalt sellele, mida sa soovid. Kuna paljud planeerivad oma elu üks kord aastas ja seda ka naljaga, siis suurima osa meie elust kujundavad meie alateadlikud mõtted, hirmud, solvumised ja mineviku ebaõnnestumised. Kui sa ei julge soovida teadlikult, oled sa nagu leht jõevoolus, mida vool viib kord sinna, kord tänna.

Ühtsuse Keskus kutsub sind tegema lõppeval 2018. aastal midagi uut! Suurel soovide kursusel läbid sa sügavat protsessi, mis aitab sul jõuda selguseni, mida sa tegelikult soovid, ning lahustada alateadlikke piiranguid, mis takistavad sinu soovide täitumist.

Kes teab, võib-olla 2019. osutub selleks aastaks, mil suitsetamise mahajätmise saaga jõuab lõpule. 😉 Võib-olla sa näed ära, et sa tegelikult ei tahagi loobuda, aga on kogemusi, mida sa kindlasti oma ellu soovid. Vahet ei ole – tule soovima seda, mida sinu süda ihkab.

Kursuse käigus läbime süvendatud dhyana jooga protsessi. See on takistusi eemaldav meditatsioon, mis töötab sinu alateadvuse kallal ning aitab sul keskenduda sellel, mida sa tegelikult tahad.

Registreeru kursusele juba täna!