On täiesti ebaoluline, milline on teine inimene. Oluline on see, mis toimub sinu sees. | GOLDEN AGE Estonia

On täiesti ebaoluline, milline on teine inimene. Oluline on see, mis toimub sinu sees.

Sri Bhagavan:

Vastavalt Ühtsuse õpetustele: “On täiesti ebaoluline, milline on teine inimene. Oluline on see, mis toimub sinu sees.” – see on number üks. Number kaks: “Sa ei pea pingutama selleks, et parandada suhteid. See on viga, mida sa teed.” Kõik, mida sa pead tegema, on töötama enda kallal. Tegelik probleem on sinus eneses. Teisisõnu: sa ei tea, kes sa tegelikult oled. Sa põgened iseenda eest. 90% sinu mõistusest on vaiba all peidus. Need 90% ei ole teadlikkusega hoomatud.

Sul on olemas “varimina”, erinevad mõtted, emotsioonid, tunded ja teod, mida oled sooritanud, ning sul ei ole julgust nendest kellelegi rääkida. See osa sinust on vaiba all peidus, sügaval sinu sees, ning see on ka kõikide sinu probleemide allikas. Siis kui sa vaikselt hakkad nägema, mis seal on, võtma seda vastu, armastama seda ja mitte andma hinnanguid sellele, et see on “hea” või “halb”.

Kui sa lihtsalt hakkad nägema seda, mis seal on, siis sinu suhted teiste inimestega paranevad automaatselt. Selleks ei pea väliselt midagi tegema. Need suhted paranevad automaatselt, kuna probleeme tekitavad need 90%, mitte see, mis sulle tundub. Seega lasku sügavale iseendasse. Mitte oma abikaasasse, poega või tütresse. Tööta enda kallal ja kui sa võtad ennast vastu, võtad vastu need 90%, mis sulle ei meeldi, seejuures tegemata väliseid pingutusi, siis momentaalselt paranevad suhted iseeneslikult ja teine inimene muutub… See inimene on kõigest sinu 90% vastukaja. Seepärast sa puutud kokku sellise käitumisega.