Otseülekanne Indiast! Vaimsete õpetajate eesmärgiks on inimkonna kannatustest vabastamine | GOLDEN AGE Estonia

Otseülekanne Indiast! Vaimsete õpetajate eesmärgiks on inimkonna kannatustest vabastamine

Sri Amma ja Bhagavan on Oneness University ning Golden Age liikumise asutajad. Nad ei ole lihtsalt õpetajad, kes annavad edasi filosoofiat või õpetusi. Sri Amma ja Bhagavan, või nagu neid nimetatakse ühiselt Sri AmmaBhagavan, on kõrgelt valgustunud ning on võimelised edastama oma seisundeid teistele. Sri AmmaBhagavani eesmärgid on inimkonna kannatustest vabanemine ja virgumine.

Miljonid inimesed üle maailma on aastast 1989. saanud osa sellest imelisest inimkonna evolutsioonist. Ka Eestis elab mitu virgunut. Kõrged teadvuse seisundid ning Kuldne Ajastu, millest on aastate jooksul räägitud ning kirjutatud, on nüüd kättesaadavad. Indias on sarnaseid kursuseid viidud läbi juba miljonite inimeste jaoks, kes on muutumas transformeerunud olenditeks. Kõik, mida on teadvuse kasvuks tarvis, on olla kohal ning võtta see vastu.

Mari, mis asi on virgumine ja miks kõik inimesed peaksid selleni pürgima?

Virgumine on nihe teadvuses, mille käigus toimub mõtlemise ja teadvuse teineteisest eraldumine. Alles siis, kui virgud, mõistad selle sõna tegelikku tähendust.

Normaalses seisundis meie meel või mõistus mitte ainult ei jutusta, vaid leiutab lausa pööraseid lugusid, ja tal on kalduvus negatiivsetesse mõtetesse kinni jääda. Peaaegu võimatu on mittevirgununa märgata ja ära tunda, et oleme nendesse negatiivsesse mõttemustritesse takerdunud. See õnnestub vaid üksikutel.

Virgununa on oluliselt kergem aju erapooletu tunnistaja positsioonilt kuulata – olla vaatleja. Meie „sisemine jutuvestja” korrutab lugusid, õudukaid ning, vastavalt universumi esimesele seadusele, külgetõmbeseadusele, reageerib universum meie mõtetele ja loob meie eludes seda, mida „hääl peas” korrutab. Selleks, et luua oma elu teadlikult – suhteid, tervist, rahalist seisu vms -, on tarvis virgumist.

Teie enda tee vaimseks õpetajaks saamiselt polnud kerge, jätsite maha 20 aastat ettevõtlust, seljatasite korduvalt vähi. Kuidas te sellele teekonnale praegu tagasi vaatate?

Ma ei jätnud maha ettevõtlust haiguse pärast ega seepärast, et ma olen vaimne õpetaja. Kuna üle 20 aasta olin tegev reklaami valdkonnas, mis tegelikult on otsene ja kaudne ostuõhutamine, siis just see on põhjus, miks ma tänasel päeval sellega enam ei tegele. Ma ei soovi enam toetada üldist ostuhullust. Jätkan ettevõtlusega, kuid diapasoonis, mis on kooskõlas tänase päeva minaga. Ettevõtlus ei takista minul olemast Ühtsuse Keskuse vaimne õpetaja. Vastupidi, olen täheldanud, et vaimne kasv toetab ettevõtlust.

Mis puudutab vähki, siis iga haigus on sõnum sulle, et midagi olulist on jäänud kahe silma vahele. See on meeldetuletus, et sa ei taha tegeleda asjadega, mis teevad sulle haiget. Kasvaja andis mulle märku, et on viimane aeg hakata tegelema süütundega.

Kuidas väga raskes olukorras leida endas jõudu, et näha valgust seal, kus seda ei paista olevat?

Soov olla terve, rõõmus ja asjalik ema andis mulle jõudu otsida, leida ja kasutada tervendavaid abivahendeid ja muuta oma elustiili. Kõige rohkem aitas mind vastutustunne oma laste ees ning just ema roll tõukas mind otsima lahendusi.

Olen veendunud, et selles elus on kõik võimalik. Tuleb ainult uskuda iseendasse ning usaldada maailma. Olen korduvalt kogenud, et võttes vastutuse oma elu eest iseenda kätesse, tulevad põnevad lahendused ja abi.

Millised on peamised põhjused, miks inimesed elus alla annavad?

Alla antakse siis, kui täiel rinnal elamiseks ei jätku julgust. Kas oled kunagi esitanud endale küsimuse: “Kes saab elada minu elu peale minu enda?“ Vastus on ilmselge – sinu elu saad elada ainult sina, keegi teine ei saa seda sinu eest teha. Sellest ka järeldus, et ei ole mõtet oodata, et keegi tuleb ning muudab sinu elu paremaks. Ainult sina saad seda muuta.

Kuidas saaks iga inimene ennast ise aidata, et olla õnnelikum ja tervem?

Inimese elu määravad tema uskumused, veendumused ja elustiil. Inimene ise otsustab, kas ta elab õnnes ja rõõmus või hirmus ja depressioonis.

Olete ka öelnud, et esimesel korral vähist võitu saades, ei saanud te üle oma hirmudest. Milliseid tehnikaid hirmude ületamiseks kasutasite? Kuidas saada hirmudest üle?

On vaid üks tehnika, mis on mind tõeliselt aidanud – jääda oma hirmuga lõpuni. Elada see hirm läbi. Jah, see on raske, kuid mitte võimatu. Meie Ühtsuse Keskuses tegeleme sellega igapäevaselt ning, nagu öeldakse, harjutamine teeb meistriks.

Kuidas puhastada vanu mõttemustreid? Kui oluline see eluterveks igapäevaeluks on?

Vanade mõttemustrite puhastamine on esmatähtis eluterveks igapäevaeluks. Sest mõtted ning uskumused materialiseeruvad elus varem või hiljem. Oma mõttemustreid tuleb hakata märkama ja aktsepteerida oma hetkeseisu. Lõpetada nendega võitlemine, sest meele tasemel ei ole neid võimalik muuta. Kuna mõttemallid ja uskumused kujunevad lapsepõlves ning on alateadlikud, siis on neid võimalik puhastada üksnes alateadvuse tasemel. Ühtsuse Ülikool pakub spetsiaalseid protsesse, mis seda võimaldavad.

On virgumise teed võimalik tõesti kõigil alustada? Millest alustada?

Virgumise teekonda võib alustada iga inimene. Piisab ainult soovist kasvada. Kuigi soovi virguda minul otseselt ei olnud, otsisin ma füüsilist tervenemist ja lahendusi oma probleemidele. Ja see otsing viis mind virgumiseni. Abi jõudis minuni läbi Ühtsuse Ülikooli (Oneness University), kust sain iidseid tehnikaid ning teadmisi. 2012. aasta detsembris toimus virgumine, mis on tänaseks täielikult muutnud minu ning minu lähedaste elu. Suhted on muutunud oluliselt meeldivamaks, õnnelikumaks, rõõmsamaks. Ning kuna saadud abi oli niivõrd täiuslik, siis see ajendas asutama Ühtsuse Keskust Eestis, kus tänasel päeval on kõigil võimalus virguda ning saada teadmisi ja tehnikaid, mida jagab Ühtsuse Ülikool. Keskus töötab 7 päeva nädalas tänu virgunud inimeste meeskonna pühendunud panustamisele.