Sri Bhagavani initsieeritud virgumise kursus juba sel pühapäeval | GOLDEN AGE Estonia

Sri Bhagavani initsieeritud virgumise kursus juba sel pühapäeval

Sel pühapäeval 10. novembril toimub Tallinna Õpetajate Majas “Õnne teekond”, mille taga seisavad visionäärid ja vaimsed õpetajad – abielupaar Sri Amma ja Sri Bhagavan. Kursust viivad läbi Sri Amma ja Sri Bhagavani õpilased otseülekandena Indiast. Kursus toimub inglise keeles eesti- ja venekeelse järeltõlkega.

Sri Amma ja Sri Bhagavan on rahvusvahelise Oneness University ning Kuldse Ajastu Liikumise asutajad ja vaimsed liidrid. Oma elutöö eesmärki on nad kirjeldanud kui soovi vabastada inimkonda kannatustest ning liikuda eksisteerimisest elamiseni. Tänu Sri Amma ja Sri Bhagavani kõrges teadvuse seisundis edastatud õpetustele ning sügavatele sisemistele protsessidele, mida pakub Oneness University ning millest on võimalik ka eestimaalastel vahetult osa saada, on maailmas virgunud miljonid inimesed, vabanenud korduvatest probleemidest ning kannatustest. Sri Bhagavani juures on õppinud ka paljud kuulsused nagu näitleja Hugh Jackman, moekunstnik Donna Karan, kirjanik ja koolitaja Tony Robbins jpt.

Mis on kannatus?

Kannatus on sisemise vaikuse ja rõõmutunde vastand. Kui me räägime kannatustest, siis peame silmas mängu, mida inimego mängib. See on kõigile tuttav peatamatu ärev mõttevool, mis juhib meid päevast päeva, paneb meid solvuma ja reageerima olukordades nii, nagu me seda kõige vähem soovime.

Suurem osa inimkonnast elab aastatuhandete jooksul välja kujunenud väärade mõttemustrite küüsis ega ole sellest isegi teadlik. Inimesed ei pane tähele üle 90% mõtetest, mida nad mõtlevad ning sageli ei pane oma kannatusigi tähelegi. Madal teadvuse tase teeb meid tundetuteks. Tihti teeme valust välja alles siis, kui juhtub midagi meie mõistes “tõsist” nagu raske haigus, äri lagunemine või lahutus kallimaga. Nn “argipäevaste kannatustega” oleme nii harjunud, et peame neid elu lahutamatuks osaks ega arvagi, et teisiti üldse saab.

Saab küll. Me ei ole loodud kannatama.

Sri Bhagavan on korduvalt aastate jooksul öelnud, et inimolend ei ole loodud kannatama, vaid on loodud kogema õndsust iga hetk.

“Õndsust?! Jah, proovi öelda seda inimestele tänaval.”

Meile võib tunduda, et kannatame erinevate probleemide küüsis nagu konfliktid, haigused, rahapuudus vms, kuid kannatus ei ole miskit muud kui meie ego mäng. Nende samade mõtetega, mida me tähele ei pane (mitte teadlike mõtetega, nagu me tahaksime), loome me ise oma probleeme ja ise ka nende tõttu kannatame. See on ohtlik mäng, mis pimestab meid ega võimalda näha probleemide asemel nende vahel uskumatult kergeid lahendusi. See on mäng, mis hõivab tänapäeval kogu meie tähelepanu ning energia ega luba püüda käesoleva hetke õndsust kinni.

Millest on võimalik kursuse käigus vabaneda?

Me ei luba täielikku vabanemist egost ühe päevaga, kuigi jätame selle võimaluse alles. Sri Amma ja Sri Bhagavan pakuvad virgumise või õnne teekonda kui protsessi, mis hakkab osalejate jaoks avanema turvaliselt ning samm-sammult. Kursusel tõstetakse kõrge energia abil iga osaleja teadvuse taset nii palju kui see on parasjagu võimalik ning valgustatakse 7 inimego mängu, mis mõjuvad laastavalt. Selline teadvuse laienemise ning vajalike teadmiste edastamise kombinatsioon kingib igale osalejale virgumise – võime üha rohkem ja rohkem hakata nägema alateadlikke mõtteid, mis tegelikult kujundavad elu.

Virgumine ei ole elu lõpuni garanteeritud eufooriline seisund, mida paljud ootavad, vaid üha kasvav teadlikkus, mis areneb võimeks elada käesolevas hetkes, näha ennast oma elu loojana ning kogeda elu tegelikku täiuslikkust.