Meeskond | GOLDEN AGE Estonia

Meeskond

Mari Semakin

keskuse asutaja, virgunud koolitaja, kes on initsieeritud kõrgema astme protsesside läbiviimiseks

Alates 2012. aastast, mil Mari asutas Eestis transformatsioonikooli Kuldne Ajastu Eesti (endine Ühtsuse Keskus), aitab ta sadadel inimestel vabaneda korduvatest probleemidest, elada teadlikult ja jõuda kõrgemasse teadvuse seisundisse. Vaimse kasvu teele tõukasid Mari keerulised elusündmused ning diagnoositud vähk. See teekond viis teda õppima Ühtsuse Ülikooli (Oneness University) – sealsete protsesside abiga õnnestus tal arstliku sekkumiseta terveneda vähist ja tulla välja keerulistest olukordadest.

Tänasel päeval on Mari ligi 10-aastase kogemusega sertifitseeritud koolitaja, kes viib läbi võimsaid Golden Age programme, mis vabastavad inimesi probleemide alateadlikest juurtest ning annavad püsivaid muutusi paremuse suunas suhetes, tervises ning finantsides.

 

Carolina Daineka

virgunud esimese astme koolitaja

Carolina liitus Kuldne Ajastu Eesti keskusega 2013. aastal, pool aastat pärast seda, kui ühe spontaanse kogemuse käigus mõistis ta, et vanaviisi enam elada ei saa. Elades väliselt juskui “normaalset” ja aktiivset tudengielu, oli ta sisimas depressioonis ja proovis iseenda eest põgeneda alkoholi, sõprade ja muude lõbustuste kaudu.

Kuldne Ajastu Eesti aitas tal väljuda puntrast ja hakata tõepoolest uutmoodi elama. 2014. aastast on Carolina aktiivne meeskonnaliige ning alates 2015. aastast ka sertifitseeritud esimese astme programmide koolitaja.

Laadi alla tasuta meditatsioon