Kohtumine iseendaga | GOLDEN AGE Estonia

Kohtumine iseendaga

Kui sa ei ole ühelgi meie protsessil osalenud, siis soovitame alustada sellest. Programmil “Kohtumine iseendaga” on lihtne nimetus, kuid tegemist on väga sügava protsessiga, millel on tõepoolest elumuutev efekt. 3-4 tundi kestev programm on võimalus laskuda vaikusesse ja kohtuda oma tõelise minaga. Olles tänapäeva kiires maailmas pidevalt hõivatud erinevate väliste rollide täitmisega, võime kaotada sideme oma siirate soovide, vajaduste ja tunnetega. Seetõttu oleme segaduses, ärevuses, ega oska alati efektiivselt lahendada elus ettetulevaid olukordi.

See juhendatud meditatsiooni vormis programm aitab Sul taasluua sideme oma tõelise minaga ning näha oma elu ausalt, leida ootamatuid ning loomingulisi lahendusi, elada selguses ning turvatundega tuleviku ees.

Programmi viib läbi Ühtsuse Keskuse vanemtreener Mari Semakin, olles läbinud põhjalikud Golden Age Movementi (endine Oneness University) koolitused. Programm on turvaline, puuduvad vanuselised piirangud. Meie juurde on võimalik pääseda ka ratastoolis.

Registreeruda järgmisele üritusele saad meie kodulehe kalendris.